Skocz do zawartości
IGNOROWANY

12 lat opony jeszcze z kolcami dunlop


ZABA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothV8

Gienio po co udajesz cwaniaka, może to Ty nie wiesz na czym jeździsz

Ja i prawdopodobnie większość jżytkowników to wie, przecież to mozna po prostu odczytać z opony .....

A opony starej bym nie załozył nawet pomimo tego że 17 (bo takie mam w aucie) są drogie

I nie chodzi tu o samopoczucie a o bezpieczeństwo moje i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio przy wymianie opon wyjalem z zapasu opone ktora ma 12 lat i ma jeszce kolce normalnie nuweks mysle o dokupieniu identycznej pytanie czy warto bo na wulkanizacji powiedzieli ze moge ja tylko wywalic pod plot prawda to czy nie? :a4fan:

no jak dla mnie kolce to zimówki mają i to dopuszczone chyba w skandynawi .ale wracając do sedna sprawy ,walcowałem temat używanych i bieżnikowanych opon na własnej skórze w początkach mojej przygody z motoryzacją :rolleyes: wiadomo kasy było mało a wygląd furki się liczył .teraz na lato czeka mnie zakup opon 17 calowych i przez łeb mi nie przeszło żeby wracać do używek i niech ręka boska broni ciężkich , śliskich i niewyważalnych opon bieżnikowanych . poświęce te 2 tysie na nowe opony a jak by mnie nie było stać to przeszedłbym na felgi 15 .pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienio naprawde chyba nie masz za wielkiego pojecia o oponach, a dotego jeszcze nimi handlujesz. :shocked:

Strach myslec co Ty ludziom wciskasz.

Dzisiaj znalazlem w dodatku gazety "Auto Świat" temat o zakupie opon.

Pisalo wyraznie, ze nowe, nie uzywane opony po lezakowaniu przez 10 lat nie wazne jak wygladaja nie nadaja sie do zalozenia.

Pozniej wkleje fotke z fragmentem artykulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...