Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] W miejsce zwyklych soczewek oryginalny bixenon?


kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze temat byl walkowany kilkukrotnie ale konkretow nigdzie w sumie nie znalazlem... z wypowiedzi idzie sie tylko zorientowac ze wtyczki do lamp pasuja.. silniczki przekladamy z soczewek do ori bixenonu i tu pytanie czy wszystko bedzie dzialac? czy w 100% potrzebna bedzie wizyta na jakies przestrajanie kompa? moze lepiej kupic zestaw montazowy z BOSCH'a za 500zl niz wydawac te 1800 za komplet chodzacy po allegro? co doradzacie jak mysliscie? i prosze o nie pisanie ze watek byl wiec uzyj opcji szukaj... niech pisza ci co wiedza w 100% jak sprawa wyglada i sa w stanie mi jakos pomoc oraz wielu innym ktorzy maja podobny problem.. z ory dzieki za help'a :)

pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz xenony, czy zwykle lampy?

Ja jestem wlasnie na etapie zmiany xenon->bixenon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja zmieniam z xenon na bi, co nie jest takie skomplikowane. Ale Twoja przekladka....

Jeden z kolegow na spotach warszawskich (boberek) mial lampy zwykle i zalozyl xenon praktycznie plug&play. Ale on mial spryskiwacze, bo oryginalnie byly xenon'y.

Będzie brakować układu samopoziomowania i spryskiwaczy. Decyzja nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie pomijam system samopoziomowania i spryskiwaczy... chodzi oto czy jak zamocuje i przeloze silniczek regulacji i wepne kostke to bedzie wszystko dzialac (znaczy sie reczna regulacja lamp) i czy nie bedzie problemow... bo sie juz naczytalem ze trzeba komputer przeprogramowywac czy cos ;/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie na czym stanęła w końcu twoja zamiana świateł.?

Udało Ci się coś zrobić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...