Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy na konsolach! Playstation 3 / Xbox 360


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako świeżo upieczony użytownik Playstation 3 chciałbym zaproponować utworzenie nowego wątku na temat grania na konsolach wśród klubowiczów.

Dzielcie się swoimi wrażeniami z użytkowania sprzętu, akcesoriów i gier, radami co do zakupu, itp.

PS3 posiadam na razie od 2 dni, wczoraj zarwałem noc do 4 rano :) i jak na razie jestem zachwycony :th:

Grafika, dzwięk, funkcjonalność oraz jakość wykonania sprzętu na prawdę mnie zachwyciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie dzisiaj nabyłem PS3 60gb z czytnikiem kart itd.... i właśnie się zastanawiam nad kupnem jakiegoś lepszego kabla do podłączenia z tv :mysli: , zastanawiam sie też jak to jest z tymi grami z ps2 i ps3 , bo ponoc mam w konsoli mozliwosc odtwarzania gier ze starszych konsol w tym ps2 i ps... tyle ze gra na ps3 kosztuje 150 a na ps2 50 :) , tylko czy bedzie duza roznica w grafice jak wsadze gierke z ps2 zamiast z ps3 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie dzisiaj nabyłem PS3 60gb z czytnikiem kart itd.... i właśnie się zastanawiam nad kupnem jakiegoś lepszego kabla do podłączenia z tv :mysli: , zastanawiam sie też jak to jest z tymi grami z ps2 i ps3 , bo ponoc mam w konsoli mozliwosc odtwarzania gier ze starszych konsol w tym ps2 i ps... tyle ze gra na ps3 kosztuje 150 a na ps2 50 :) , tylko czy bedzie duza roznica w grafice jak wsadze gierke z ps2 zamiast z ps3 :mysli:

[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 06:58 _________________________________________________stary , różnica w grafice bedzie kolosalna. Gry na PS2 byly robione na konsole PS2 która chodzi na innym procku majacym chyba 7-8 lat, rozdzielczosc na ekranie to 480 linii poziomych , a gry na PS3 sa w HD czyli minimum 768 linii poziomych czyli juz prawie połowe wiecej, to tak pokrótce dla uzmysłowienia ci wytłumaczyłem. mozesz odtwarzac gry z PS2 , jest baaaaardzo duzo dobrych gier na PS2 ja sam chciałem kupic sobie juz PS3 ale stwierdziłem ze jeszcze za wczesnie , graczem konsolowym jestem od momentu wyjscia PSOne czyli kilkunastu lat , sledze rynek konsolowy i według mnie jest za wczesnie jeszcze na kupno PS3 , swietne gry na ta konsole wyjda dopiero pod koniec tego roku , mówie tu o takich killerach jak Resident Evil 5 , Metal Gear Solid 4 , Killzone 2. Teraz jest kilka dobrych gier na PS3 ale biblioteka gier na Ps2 którą posiadam jest tak duża , jest tak dużo gier w które nie grałem , a są swietne , ze sie wstrzymałem z kupnem. no ale to jest tylko moje subiektywne zdanie, kto sobie kupił PS3 napewno nie bedzie sie nudził :th: :th:, ja mam duze zaległosci na PS2 i to musze ogarnąc :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki msc79 za wyjaśnienia :), niby masz racje, ale np gra gow of war II ma dla mnie rewelacyjną grafikę, gra po prostu prze fajna sama w sobie no i od strony graficznej przoduje spośród gier na ps2... wiec mysle ze na ps3 tak zle nie bedzie :) wiadomo ze gry przystosowane na ps3 beda mialy lepsza grafe ale niektóre z ps2 tez sa niczego sobie :th:

przymierzam się teraz do kupna kabla hdmi-hdmi...czy ktoś mi może powiedzieć, na co mam zwrócić uwagę przy kupnie takiego kabla ?? bo rozpiętość cenowa na allegro waha się od 10 do 1500zł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m . in. god of war II , final fantasy XII , Gran turismo 3 i 4 , Resident Evil 4 to gry których PS2 z czysto technicznego punktu widzenia nie powinna wogóle pociągnąć :) na PS3 te gry tez beda wyglądały za***iście , no ale nie oszukujmy sie ze sa tez gnioty które zle wygladaja na normalnym Tv , a jakbys je podpiął pod plazme 40" to by cie Pixeloza pożarła żywcem :> ja w kazdym bądż razie czekam na ukazanie sie MGS4 :notworthy: , Tekken 6 :notworthy: , Final fantasy XIII :notworthy: , Resident Evil 5 :notworthy: , no i Gran Turismo 5 :notworthy: . Jesli te gry wyjda od developerów natychmiast kupuje Plejstejszyn trzy . w kwestii kabla ci nie pomoge , jestem tylko graczem. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...