Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Notlauf po regeneracji turbiny


MAYESTIC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie napisałem dałem do regeneracji turbinkę bo brała olej po odebraniu samochodu jakieś dwa tygodnie temu 3 razy mi złapał notlauf na autostradzie przy 120 km/h po podłączeniu do kompa pokazuje błąd coś związane z ciśnieniem doładowania nie pamiętam a przy okazji po odebraniu samochodu za uwarzyłem ze auto do 2000 tys obrotów jakby słabo wchodziło na obroty dopiero od 2100 czuć ze wciska w siedzenie ale do tych 2000 tys to makabra tak przed regeneracja nie było czyżby źle ja zregenerowali dobrze ze mam gwarancje

[mod]Gdzie jest prefix!!! - poprawione (kolejne znajdą się w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz wężyk z gruszki od turbiny i złapiesz not-laufa to prawdopodobnie jest źle złożona turbina (miałem tak, w niedziele musiałem ją rozbierać).

Objaw był taki, że cały czas mi przeładowywała. Jak miałem bez wężyka, to tak do 2200 obr/min miałem turbo dziurę, potem cięgnęła, ale tak powyżej 3500 obr/min łapał notlaufa. Zrób logi dynamiczne grupy 11, jak będzie ok 2500 mbar to pewnie jest to.

P.S. a może wężyki źle pozakładane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wężyka nie próbowałem ale jak go wkręcę do 4 tys na 3 biegu to nic się nie dzieje tylko przy normalnej jeździe na autostradzie 120 130 km/h i 2500 obrotów i przy lekkiej górce

no muszę zrobić logi to będzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkręcenie na biegu jałowym nie wywali notlaufa. Musisz się przejechać :-) Najlepiej na 3 biegu.

Mi na vagu pokazywał błąd czujnika G71 - zwarcie do plusa. Na logach szybko było widać, że mocno przeładowuje.

Logi prawdę powiedzą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...