Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Rozbebeszone kable komp. "bo zapłon wzmocniony i obroty falują" słowa magika.


PiotrekS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj śmignąłem skontrolować mojego magika od gazu, który robi mi instalację. Wszystko, ładnie pięknie na swoim miejscu, w miarę schludnie. Przeraził mnie jednak widok komputera... wpadając do zakładu zobaczyłem mechanika grzebiącego przy komputerze, w wiązce kabli, z których większość była porozcinana, magik łączył coś później izolował taśmą. Byłem zdziwiony z deczka tym, że podpinając staga pod komputer auta, musiał rozbebeszyć wszystkie kable, a później łączyć je. Jak to się ma w ogóle bo jestem zielony w tym temacie, czy żeby podpiąć sterownik gazu trzeba ciąć kable przy komputerze auta. Magik tłumaczył się jakimś "wzmocnionym zapłonem" o którym pierwszy raz słyszę no i niby przez to jego praca przedłużyła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szukał sygnału predkosci obrotowej a ze nie miał schematu to szukał poomacku :thumbdown: albo cos spie...ł i prbował jakos zreanimowac auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odebrałem już wczoraj, instalacja założona bardzo dobrze mapy praktycznie się zgrały, między gazem a benzyną nie czuć praktycznie różnicy. Straciłem około dwóch trzech kucyków tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik mam Staga 300 plus, lista wtrysków REGA, parownik tomasetto, odolejacza BRC, miedź 6mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tomasetto Artic a nie Alaska :cool1: poza tym OK wtryski mozna by dac troszke lepsze w podobnych pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasetto Artic z tego co kojarzę, no wtryski chciałem bardzo, żeby były Hany czerwone, ale jak usłyszałem cenę to zrezygnowałem :wallbash: Magik proponował mi jeszcze komputer ROXI, ale nigdzie o niczym takim nie słyszałem i dlatego wolałem nie ryzykować. Może Ty powiesz mi coś więcej na temat tego sterownika? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało popularny i prawde mówiąc nie znam jego włąściwosci, dobrze zrobiłes ze wziąłes Staga, Hanki to koszt około 120zł sztuka wiec tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to za wtryski wyszło by mnie 480 a tak, niecałe dwie stówki zapłaciłem za rege, jak będą wariować to nie będzie żal wy...bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Raila i tez daje rade juz 20tys przelatane i wszystko dziaął jak należy, fakt ze prawie cały czas jeżdze z podpietym lapkiem, takie zboczenie zawodowe. Z czasem zmieniam na 300-4+ zeby miec mozliwosc wiekszej zabawy korektami temp i po obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tej Jeleniej mam w chu.. drogi tak to bym na komputerek przyjechał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...