Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak regulacji lusterek


lolz85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanko ... nie zauwazylbym tego gdybym nie pozyczyl auta ale lusterka w moim Audi wogole nie dzialaja tzn regulacja góra dół (prawe i lewe lusterko ) natomiast grzanie oraz składanie lusterek działa bez problemu . Niestety nie mam czasu zeby rozbierac cale auto a moze ktos juz mial taki przypadek ? moge dodac ze dostawala mi sie woda kolo sterownika pod dywaniki i wiem ze ida tam jakies kable pod nogami kierowcy ... udalo mi sie czesc rzeczy zrobic a ze zaniedlugo mam urlop planuje sie wziasc za lusterka bo poki co jutro czeka mnie wymiana alarmu bo wariuje i nie wlacza na stale kierunkowskazy przy wlaczeniu wylaczeniu ...dodam ze od momentu wariowania alarmu nie mam domykania szyb z alarmu ...Prosze o jakies sugestie ...[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 23:01_________________________________________________nikt nie pomoze ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś przycisk ode regulacji czasami ułamuja się w nim takie zapadki i wtedy nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o alarm i domykanie szyb, to zdechła elektronika w pompce cantralnego zamka - tam jest na niej moduł komfortu.Spróbuj podłozyć druga pompke - do uruchomienia szyb wystarczy każda. Podaj nr pompki -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...