Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana poziomu zero 0 bixenonu w B7


Qper3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko czy istnieje jakis sposob na zmiane poziomu "0" w bixenonie??

Przegladalem forum i znalazlem tylko porade pokrecenia imbusami.

Moje lampy na swiatlach mijania blisko swieca, ustawione na srubach sa dobrze a krecenie imbusami nie daje az takiej mozliwosci regulacji by swiecily na odpowiednia odleglosc.

Po zapaleniu auta bixenon testuje gora dol wiec silniczki i mechanizm samopoziomowania dziala - wyglada to tak jakby byl za nisko ustawiony ten poziom 0.

Czy da sie cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori ksenony mają autoregulację, dlatego nie wystarczy sama regulacja za pomocą śrub przy lampie.

1. Podłączamy VAGa, włączamy zapłon, moduł 55 i łączymy się.

2. Po połączeniu, wybieramy "Meas. Blocks", Grupa 001 i "Go!"

3. Następnie "Switch To Basic Settings" - Na pierwszej pozycji pojawi się "Wait". Czekamy kilkanaście sekund aż pierwsza pozycja pokaże nam "Learning" czy coś takiego (silnicznki lamp lekko drgną :) ).

4. Dopiero teraz włączamy światła.

5. Podnosimy maskę i za pomocą imbusa 5.5 czy jaki tam komu pasuje, regulujemy śrubami przy lampach do pożądanego poziomu (jedna śruba poziom, druga pion).

6. Po zakończeniu, wracamy do komputera. Teraz w celu zapamiętania bieżących ustawień, jako ustawień wyjściowych po uruchomieniu świateł, przyciskiem "Up" zmieniamy grupę na 002. Wychodzimy "Done, Go Back".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też lampy mijania świeciły za blisko(mam ori bi ksenony) więc podjechałem na stację kontroli pojazdów koleś pokręcił regulacją i jest gites. Więc jak to z tym jest ja nie ustawiałem nic na vagu a święcą dobrze :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u Ciebie widocznie zakres regulacji na pokretlach pozwalal na odpowiednie ustawienie swiatel, u mnie o ile jedna ma jeszcez mozliwosc regualacji to druga ma juz maksimum regulacji a nadal swieci za nisko, cos jakby ta nisko swiecaca byla przesunieta na regulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...