Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Kłopoty z otwieraniem szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem szyba od kierowcy oraz pasażera praktycznie wogóle nie pójdzie, w dół zejdzie ale w góre to normalnie nie da rade za bardzo, chłopaki co poradzicie, silniczek do wymiany ?

Opublikowano

Z tego co piszesz wynika, że silniczek reaguje. Jeżeli coś przy tym trzeszczy, to masz mechanizm do wymiany (bez silniczka). Miałem to samo. Urwane były druciki w lince i linka uszkodziła rolkę. Robiłem to 2 lata temu. W tym czasie nigdzie nie można było kupić mechanizmu, tylko w ASO. Kosztowało mnie to wtedy chyba 350 zeta bez wymiany. Wymianę zrobiłem sam w jeden dzień (mała konsultacja u kumpla i wydruk rysunku z ETKI). Po zepsuciu szybę można było zamknąć w dwie osoby - jedna musiała podciągać szybę, a druga musiała cały czas "cykać" wyłącznikiem.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co piszesz wynika, że silniczek reaguje. Jeżeli coś przy tym trzeszczy, to masz mechanizm do wymiany (bez silniczka). Miałem to samo. Urwane były druciki w lince i linka uszkodziła rolkę. Robiłem to 2 lata temu. W tym czasie nigdzie nie można było kupić mechanizmu, tylko w ASO. Kosztowało mnie to wtedy chyba 350 zeta bez wymiany. Wymianę zrobiłem sam w jeden dzień (mała konsultacja u kumpla i wydruk rysunku z ETKI). Po zepsuciu szybę można było zamknąć w dwie osoby - jedna musiała podciągać szybę, a druga musiała cały czas "cykać" wyłącznikiem.

no cosik tam trzeszczy albo trzeszczało :D, to co panowie kupić bo już mnie to wk...........a :D[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________

wrclaguna a co ma "[ALL] B6- Naprawa przerwanego kabla od głośnika w gumowym połączeniu drzwi z budą" z moimi szybami? :D

Opublikowano

Z tego co piszesz wynika, że silniczek reaguje. Jeżeli coś przy tym trzeszczy, to masz mechanizm do wymiany (bez silniczka). Miałem to samo. Urwane były druciki w lince i linka uszkodziła rolkę. Robiłem to 2 lata temu. W tym czasie nigdzie nie można było kupić mechanizmu, tylko w ASO. Kosztowało mnie to wtedy chyba 350 zeta bez wymiany. Wymianę zrobiłem sam w jeden dzień (mała konsultacja u kumpla i wydruk rysunku z ETKI). Po zepsuciu szybę można było zamknąć w dwie osoby - jedna musiała podciągać szybę, a druga musiała cały czas "cykać" wyłącznikiem.

no cosik tam trzeszczy albo trzeszczało :D, to co panowie kupić bo już mnie to wk...........a :D[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 19:28_________________________________________________

wrclaguna a co ma "[ALL] B6- Naprawa przerwanego kabla od głośnika w gumowym połączeniu drzwi z budą" z moimi szybami? :D

ano ma :gwizdanie: zajrzyj pierwsze tam

Opublikowano
  • Autor

to panowie od czego to zaczynać sprawdzać? kupować silniczek czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.