Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CinekZip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CinekZip

  1. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 1.9TDI
    Witam czy ktoś może pomóc ?
  2. CinekZip opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzień Dobry , czy mogę dostać w sklepie lejek aby odblokował blokadę przy tankowaniu z karnistra ? 2012 i w Audi jest blokada . prosze o pomoc
  3. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Panowie , odebrałem auto , dwumas wymieniony ... dzieki panowie .
  4. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Dziękuje za info- jutro mechanik powie co i jak - dam znać
  5. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    jeśli faktycznie tak będzie to jakiej firmy itp ?
  6. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Bo tak naprawdę zauważyłem i było słychać ost 2 dni ...mam nadzieje że silink jest ok bo ost włożyłem sporo na rozrząd ..:/
  7. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Czyli lepiej od BRD niż BLB ? jakiej firmy polecasz ?
  8. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Dobre pocieszenie ...:) Jedni już mówili że silnik do wymiany. A pytanie czy popełniłem błąd że od razu do mechanika w 1szym dniu nie pojechałem
  9. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    To wtedy byłby taki trzask i zgaśniecie ? Ostatnio zauważyłem ze na skrzyżowaniu różnie chodziło sprzęgło raz musiałem wcisnąć aby nie telepało i wtedy nie było nic słychać
  10. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    Pełen rozrząd wymieniony 3 miesiące temu ... mam sie obawiać najgorszego ?
  11. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w 2.0TDI
    A czy wtedy byłby tez taki dziwny dzwiek przy dodawaniu gazu ? Tak jakby coś latało w środku ( przy dodawaniu gazu ) dalem go w obroty na biegu jałowym i coś strzeliło automatycznie sie wyłączył ...a teraz ani rusz
  12. CinekZip opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Wczoraj zauważyłem przy dodawaniu gazu wychodzi jakieś "pierdzenie" , dzis również były już słychać głośniej . Zgasiłem auto i po 8 godzinach zszedłem i odpaliłem , wtedy dałem go w obroty i nagle coś strzeliło ... na wyswietlaczu zero błędów ale niestety rozrusznik nie drgnie.. czyzby koniec silnik ? Chcialem zauważyć ze Audi mam 6 lat robiłem różne wymiany ale sporo km przejechałem ponad 300, chodził równo itp, jednie co ostatnio zauważyłem na skrzyżowaniu jak trzymałem go na sprzęgle to dziwnie reagował , również odgłos . silnik BLB-ost czasu pełen rozrząd wymieniłem , auto ma przejechane ponad 300tyś. Olej wogole nie kapał itp czy mam sie obawiać najgorszego ?
  13. dzięki za info
  14. elmo814 a G12 plus... i jeszcze jedno a do B7 ten sam ...
  15. Witam, mam zamiar dolać płyn, moje pytanie jaki dokładnie ma być ... dzięki..
  16. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    bo wymieniłem przud i czujnik mi świeci, a na tyle mam już na wykończeniu klocki.. :/
  17. CinekZip opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, mam pytanie posiadam Audi A4 B7 2.0 tdi , chciałbym się dowiedzieć czy klocki na tyle są z czujnikiem ? proszę o info
  18. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    no właśnie to zrobiłem i wtyki był okej :/ ---------- Post dopisany 02-06-2012 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 21:07 ---------- Panowie orpócz tych kabli co jeszcze jest nie tak ?
  19. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    Panowie wymieniłem klocki , oraz w sobote jeszcze raz sprawdziłem czy czujniki spadły mi, okazało się że czujniki ok, i mam problem bo cały czaś mi świeci naFISie , poziom zużycia klocków , możecie coś doradzić ?
  20. Panowie mam pytanie, ostatnio zmieniłem klocki ( na Ferodo) , i mam taki problem pojezdziłem trochu, z hamulcami jest ok ale zaczął mi się wyświetlać na komp znaczek "zużycia" klocków.. poradzicie coś ?
  21. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    przód klocki ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:41 ---------- mam problem , może wiesz jakie tarcze są w silnikach BLB bo po vin mi nie znajdą a mam godzinke czasu podjechac i nie zdąże zdjądź koła, pomocy ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- a potrzebuje te klocki a są dwa rodzaje :/
  22. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    ok, sory, wczoraj nie za bardzo byłem , a może masz coś na stanie ?
  23. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    devastation - mi chodzi o klocki :/
  24. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    Witam Sidan a powiedz mi do B7 BLB jakie oznaczenie klocków lub co np w intercarsie podać ? Audi B7 Avant 2005 140km ? Pozdr.
  25. CinekZip odpowiedział(a) na CinekZip temat w Układ Jezdny
    Dzięki za info, a powiedz mi co do oznaczenia gdzie to mogę znaleść jeśli chodzi o moją Audi, jaki numer klocków...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.