Treść opublikowana przez CinekZip
- Lejek
- Lejek
-
Koniec silnika ..
Panowie , odebrałem auto , dwumas wymieniony ... dzieki panowie .
-
Koniec silnika ..
Dziękuje za info- jutro mechanik powie co i jak - dam znać
-
Koniec silnika ..
jeśli faktycznie tak będzie to jakiej firmy itp ?
-
Koniec silnika ..
Bo tak naprawdę zauważyłem i było słychać ost 2 dni ...mam nadzieje że silink jest ok bo ost włożyłem sporo na rozrząd ..:/
-
Koniec silnika ..
Czyli lepiej od BRD niż BLB ? jakiej firmy polecasz ?
-
Koniec silnika ..
Dobre pocieszenie ...:) Jedni już mówili że silnik do wymiany. A pytanie czy popełniłem błąd że od razu do mechanika w 1szym dniu nie pojechałem
-
Koniec silnika ..
To wtedy byłby taki trzask i zgaśniecie ? Ostatnio zauważyłem ze na skrzyżowaniu różnie chodziło sprzęgło raz musiałem wcisnąć aby nie telepało i wtedy nie było nic słychać
-
Koniec silnika ..
Pełen rozrząd wymieniony 3 miesiące temu ... mam sie obawiać najgorszego ?
-
Koniec silnika ..
A czy wtedy byłby tez taki dziwny dzwiek przy dodawaniu gazu ? Tak jakby coś latało w środku ( przy dodawaniu gazu ) dalem go w obroty na biegu jałowym i coś strzeliło automatycznie sie wyłączył ...a teraz ani rusz
-
Koniec silnika ..
Witam, Wczoraj zauważyłem przy dodawaniu gazu wychodzi jakieś "pierdzenie" , dzis również były już słychać głośniej . Zgasiłem auto i po 8 godzinach zszedłem i odpaliłem , wtedy dałem go w obroty i nagle coś strzeliło ... na wyswietlaczu zero błędów ale niestety rozrusznik nie drgnie.. czyzby koniec silnik ? Chcialem zauważyć ze Audi mam 6 lat robiłem różne wymiany ale sporo km przejechałem ponad 300, chodził równo itp, jednie co ostatnio zauważyłem na skrzyżowaniu jak trzymałem go na sprzęgle to dziwnie reagował , również odgłos . silnik BLB-ost czasu pełen rozrząd wymieniłem , auto ma przejechane ponad 300tyś. Olej wogole nie kapał itp czy mam sie obawiać najgorszego ?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
dzięki za info
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
elmo814 a G12 plus... i jeszcze jedno a do B7 ten sam ...
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam, mam zamiar dolać płyn, moje pytanie jaki dokładnie ma być ... dzięki..
-
tył klocki
bo wymieniłem przud i czujnik mi świeci, a na tyle mam już na wykończeniu klocki.. :/
-
tył klocki
Witam, mam pytanie posiadam Audi A4 B7 2.0 tdi , chciałbym się dowiedzieć czy klocki na tyle są z czujnikiem ? proszę o info
-
Jakie klocki ?
no właśnie to zrobiłem i wtyki był okej :/ ---------- Post dopisany 02-06-2012 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 21:07 ---------- Panowie orpócz tych kabli co jeszcze jest nie tak ?
-
Jakie klocki ?
Panowie wymieniłem klocki , oraz w sobote jeszcze raz sprawdziłem czy czujniki spadły mi, okazało się że czujniki ok, i mam problem bo cały czaś mi świeci naFISie , poziom zużycia klocków , możecie coś doradzić ?
-
Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz
Panowie mam pytanie, ostatnio zmieniłem klocki ( na Ferodo) , i mam taki problem pojezdziłem trochu, z hamulcami jest ok ale zaczął mi się wyświetlać na komp znaczek "zużycia" klocków.. poradzicie coś ?
-
Jakie klocki ?
przód klocki ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:41 ---------- mam problem , może wiesz jakie tarcze są w silnikach BLB bo po vin mi nie znajdą a mam godzinke czasu podjechac i nie zdąże zdjądź koła, pomocy ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- a potrzebuje te klocki a są dwa rodzaje :/
-
Jakie klocki ?
ok, sory, wczoraj nie za bardzo byłem , a może masz coś na stanie ?
-
Jakie klocki ?
devastation - mi chodzi o klocki :/
-
Jakie klocki ?
Witam Sidan a powiedz mi do B7 BLB jakie oznaczenie klocków lub co np w intercarsie podać ? Audi B7 Avant 2005 140km ? Pozdr.
-
Jakie klocki ?
Dzięki za info, a powiedz mi co do oznaczenia gdzie to mogę znaleść jeśli chodzi o moją Audi, jaki numer klocków...