Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz


krisjaworski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapalila mi sie kontrolka zuzycia klockow i czas na wymiane, zastanawia mnie jedna rzecz ,szukajac w internecie znalazlem klocki i w opisie bylo napisane "przygotowany dla wskaznika zużycia" co to oznacza???? bo widzialem tez ze sa ze zintgrowanym czujnikiem zuzycia, w przypadku pierwszym czy oznacza to ze mam ten czujnik przy moich starych klockach??? i tedy przy wymianie wystarczy go podlaczyc do nowych klockow czy cos innego???z gory dziekuje za odpowiedz

pzdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego auta tylko są z czujnikiem zintegrowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc wlepkę, zobaczymy jaki masz tam zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po VIN-ie tylko w ASO dowiesz sie co tam siedzi

potrzebna wlepka albo foto przedniej tarczy z zaciskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dam rade sprawdzić, bez ASO jakie jest wyposażenie ..

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

i numery części też...

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

i numery części też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli profil dobrze wypełniony to tam jest 1,9 115PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do tematu tez wczoraj zaczęło mi piszczec i świecić się na całym fisie napis BRAKES z dużym wykrzyknikiem. Tak ze wnioskuje z tego ze klocki się kończą. Jestem w niemczech teraz więc wymiana tutaj nie wchodzi w grę bo za drogo mi to wyjdzie. Dam rady na nich jeszcze zjechać do polski (nie całe 1000km)? I na jakie najlepiej wymienić ? Która firma jest warta polecenia?

Moj numer vin: wauzzz8e28a010467

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie przód 288x25 8e0698151k i tył 245x10 8e0698451l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo, TRW, Bosch, Textar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz płyn hamulcowy.

Sprawdziłem stan płynu hamulcowego i jest tak delikatnie poniżej środka

prowizoryczny obrazek: coś takiego u mnie

2297891140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebuje pomocy przy wyborze tarcz i klockow hamulcowych mam obecnie zalozone ate ale to droga

impreza :) problem w tym ze nieznam zupelnie rozmiarow tarczy ani odpowiednich do nich klockow wiem ze wg vinu przod powinien miec 288mm ale na oko ma 320 tyl sa mniejsze jesli jestescie wstanie cos pomoc z gory dziekuje

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Witam wszystkich potrzebuje pomocy przy wyborze tarcz i klockow hamulcowych mam obecnie zalozone ate ale to droga

impreza :) problem w tym ze nieznam zupelnie rozmiarow tarczy ani odpowiednich do nich klockow wiem ze wg vinu przod powinien miec 288mm ale na oko ma 320 tyl sa mniejsze jesli jestescie wstanie cos pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno po vinie cos masz zle sprawdzone, nie ma szans zeby z tym motorem bylo 288 chyba ze z tylu, przod pewnie masz 320, firmy masz podane 3 posty powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...