Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno mnie meczy, tylnie klocki sa wytarte dosyc dobrze a przednie wygladaja jeszcze na dobre, wiec skoro z tylu nie mam czujnikow to skad info na fis?

Opublikowano

Ja miałem duży rant na tarczy i on przeciął czujnik, a klocka było jeszcze sporo.

Opublikowano

bedzie

Opublikowano

Czy wszystkie avanty z 1.9tdi miały tarcze z tyłu 245x10 ?? Na alledrogo znalazłem jeszcze 255mmx12 i niby też do 1.9TDI BRB.

Opublikowano

było to i to

Opublikowano

Już zamówione w vagtechu, według vin'u podobno 245, przy wymianie dopiero będę miał pewność czy się zgadza :)

Opublikowano

na wlepce masz info

Opublikowano

Zawsze zapominam o tej wlepce :facepalm:

Nowe auto i człowiek musi się nauczyć nowych rzeczy.

Opublikowano
ok płyn dołałem taki:

http://www.profi-teile-bilder.de/ATE/ate0399015808202.jpg

myślę że dobry innego na CPN'ie nie mieli :/

weszło tak do MAX z jakieś 3-4 kieliszki narazie nigdzie nie jeździłem to niewiem czy pomogło ? dam znać ;)

tak więc zrobiłem wczoraj kilka kilometrów i dolewka pomogła już mi nic nie piszczy i brak komunikatów ale na wszelki wypadek wymienie klocki jak zjade do PL (będzie z głowy) bo skoro płynu ubyło już poniżej połowy to znaczy że klocki już wytarte troche a przy przebiegu ponad 100 tys. km pewnie nie były zmieniane od nowości.

Opublikowano

Witam jak sprawdzic poziom plynu hamulcowego? po odkreceniu widze jakas siateczke ja sie wyjmuje czy jak?

Opublikowano

Witam panów co powiecie na taki zestaw ?? http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-audi-a4-c4-a6-c5-vw-passat-b5-superb-i2336083053.html Czy może dołożyc pare złotych i kupic ate power disc z klockami?? http://allegro.pl/tarcze-ate-pd-klocki-audi-vw-a4-a6-passat-suberb-i2295342992.html

A może zimmerman ?? Z tym że gładkie bo wiercone to już kosmos :))) Podwoją wartośc wozidła :))))

Opublikowano

Witam panowie pytanko z cyklu śmiesznych te wymiary 245 lub 288 to jest wymiar średnicy tarczy? czy to znaczy że aby sprawdzić jakie są fizycznie założone tarcze wystarczy zmieżyć średnicę?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie. Mam pytanko.Zamierzam wymienić tarcze i klocki na tyle.Chciałbym zapytać jakiej firmy polecacie klocki i tarcze.budżet mam ograniczony mniej więcej do 350zł.

Opublikowano
Witam Panowie. Mam pytanko.Zamierzam wymienić tarcze i klocki na tyle.Chciałbym zapytać jakiej firmy polecacie klocki i tarcze.budżet mam ograniczony mniej więcej do 350zł.

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/

Opublikowano

W sobotę wymieniłem klocki przednie na ATE. Czy to normalne, że po przejechaniu ledwie 50km zaczęły piszczeć :doh: wkurza mnie to niemiłosiernie :kwasny:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Opublikowano
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Podziel się z nami co Cię tak bawi to pośmiejemy się razem :polew:

Opublikowano

Ate..... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.