Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JUŻ NIE AUDI ALE DAJE RADE :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że nadal nie rozumiesz, co mnie dziwi, tym bardziej że przesiadłeś się z audi.

Jeśli już tak bardzo uczepiłeś się tego quattro to dodam że wcześniej jeździłem audi w ośce i możesz mi wierzyć że wiem o czym mówię, porównują prowadzenie.

Audi prowadzi się sztywniej - pewniej, przez zawieszenie jakie posiada.

Oczywiste jest że z punktu widzenia wykończenia, prowadzenia i komfortu audi jest lepsze; z punktu widzenia ceny i kosztów utrzymania - seat.

Opublikowano
  • Autor

Widzę że nadal nie rozumiesz, co mnie dziwi, tym bardziej że przesiadłeś się z audi.

Jeśli już tak bardzo uczepiłeś się tego quattro to dodam że wcześniej jeździłem audi w ośce i możesz mi wierzyć że wiem o czym mówię, porównują prowadzenie.

Audi prowadzi się sztywniej - pewniej, przez zawieszenie jakie posiada.

Oczywiste jest że z punktu widzenia wykończenia, prowadzenia i komfortu audi jest lepsze; z punktu widzenia ceny i kosztów utrzymania - seat.

a jaka jest różnica w tylnim zawieszeniu w audi i seacie napędzanym na przednią oś.... żadna bo obydwa auta mają belke, różnica moze być w rodzaju nadwozia i wyzszym srodku cieżkości w kombi, jakim jezdziłem i gdyby nie to ze miałem 1be to wcale nie było by lepiej niz jest w seacie, uprzedzając wypowiedz o rozlanych amorach w audi to były wymieniane na nowe gazówki. Tez jezdziłem kilkoma a4 przed i po lifcie i jezeli nie ma tam fabrycznie 1be to nie ma praktrycznie róznicy do seata.

Zresztą ja czarne ty białe i lepiej to juz skończyc bo jak widze do konsensusu nie dojdziemy, poza tym porównywanie tych dwóch marek jest dla mnie wogóle smieszne.

KONIEC

Opublikowano

W tylnym - rzadna, w przednim jest.

Również uważam że dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

Życzę bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

Koleżanka z pracy ma identycznego Tolka jak Twój, ten sam silnik, kolor i wnętrze ogólnie pozytywne auto :) Kumpel ma za to Leona i on mi się o wiele bardziej podoba od Toledo ale tylko i wyłącznie ten pierwszy Leon, nowe są straszne :sick3: Części faktycznie tanie w porównaniu do Audi. Oby służył długo :good:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Virus Zainstalowany...Podziekowania dla Daniela z TTC Kraków

wykrest.jpg

141hp i 313Nm ;D

A tutaj kilka nowych fotek, chyba juz ostatnie przed zimą

25092011174.jpg

25092011175.jpg

25092011176.jpg

25092011177.jpg

25092011178.jpg

25092011179.jpg

25092011181.jpg

25092011183.jpg

25092011184.jpg

Opublikowano

Ładny Większy brat mojego LEO... :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.