Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JUŻ NIE AUDI ALE DAJE RADE :D


ozi_wells

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nadal nie rozumiesz, co mnie dziwi, tym bardziej że przesiadłeś się z audi.

Jeśli już tak bardzo uczepiłeś się tego quattro to dodam że wcześniej jeździłem audi w ośce i możesz mi wierzyć że wiem o czym mówię, porównują prowadzenie.

Audi prowadzi się sztywniej - pewniej, przez zawieszenie jakie posiada.

Oczywiste jest że z punktu widzenia wykończenia, prowadzenia i komfortu audi jest lepsze; z punktu widzenia ceny i kosztów utrzymania - seat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nadal nie rozumiesz, co mnie dziwi, tym bardziej że przesiadłeś się z audi.

Jeśli już tak bardzo uczepiłeś się tego quattro to dodam że wcześniej jeździłem audi w ośce i możesz mi wierzyć że wiem o czym mówię, porównują prowadzenie.

Audi prowadzi się sztywniej - pewniej, przez zawieszenie jakie posiada.

Oczywiste jest że z punktu widzenia wykończenia, prowadzenia i komfortu audi jest lepsze; z punktu widzenia ceny i kosztów utrzymania - seat.

a jaka jest różnica w tylnim zawieszeniu w audi i seacie napędzanym na przednią oś.... żadna bo obydwa auta mają belke, różnica moze być w rodzaju nadwozia i wyzszym srodku cieżkości w kombi, jakim jezdziłem i gdyby nie to ze miałem 1be to wcale nie było by lepiej niz jest w seacie, uprzedzając wypowiedz o rozlanych amorach w audi to były wymieniane na nowe gazówki. Tez jezdziłem kilkoma a4 przed i po lifcie i jezeli nie ma tam fabrycznie 1be to nie ma praktrycznie róznicy do seata.

Zresztą ja czarne ty białe i lepiej to juz skończyc bo jak widze do konsensusu nie dojdziemy, poza tym porównywanie tych dwóch marek jest dla mnie wogóle smieszne.

KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylnym - rzadna, w przednim jest.

Również uważam że dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

Życzę bezawaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z pracy ma identycznego Tolka jak Twój, ten sam silnik, kolor i wnętrze ogólnie pozytywne auto :) Kumpel ma za to Leona i on mi się o wiele bardziej podoba od Toledo ale tylko i wyłącznie ten pierwszy Leon, nowe są straszne :sick3: Części faktycznie tanie w porównaniu do Audi. Oby służył długo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus Zainstalowany...Podziekowania dla Daniela z TTC Kraków

wykrest.jpg

141hp i 313Nm ;D

A tutaj kilka nowych fotek, chyba juz ostatnie przed zimą

25092011174.jpg

25092011175.jpg

25092011176.jpg

25092011177.jpg

25092011178.jpg

25092011179.jpg

25092011181.jpg

25092011183.jpg

25092011184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...