Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zamontować czujnik hamulca ręcznego?


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kupiłem czujnik hamulca ręcznego wszystko rozkręciłem i nawet nie wiem gdzie go zamontować i jak? Próbowałem na wiele sposobów i nic:[

Ma ktoś jakieś fotki jak go założyć?? A czujnik taki jak na fotce.. Pomocy Koledzy!

czujnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać tunel środkowy z podłokietnikiem i czujnik przychodzi tam gdzie kończy się mechanizm ręcznego (rączka). Robiłem to u siebie ale niestety nie zrobiłem zdjęć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać tunel środkowy z podłokietnikiem i czujnik przychodzi tam gdzie kończy się mechanizm ręcznego (rączka). Robiłem to u siebie ale niestety nie zrobiłem zdjęć :confused4:

własnie rozebrałem to wszystko i próbowałem na wiele sposobów i nie mogłem spasować. Szkoda ze nie masz fotek to bym wiedział jak to zrobić bo tak to nie bardzo wiem jak... :angry:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:10_________________________________________________

niestety nie zrobiłem zdjęć :confused4:

kolego zamieszczam fotke ręcznego pokaż strzałką gdzie mam zamontować ten czujnik, chyba ze zła fote daje, jak tak to mozesz poszukac i zaznaczyc gdzie montuje sie ten czujnik :confused4:

lwar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać tunel środkowy z podłokietnikiem i czujnik przychodzi tam gdzie kończy się mechanizm ręcznego (rączka). Robiłem to u siebie ale niestety nie zrobiłem zdjęć :confused4:

własnie rozebrałem to wszystko i próbowałem na wiele sposobów i nie mogłem spasować. Szkoda ze nie masz fotek to bym wiedział jak to zrobić bo tak to nie bardzo wiem jak... :angry:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:10_________________________________________________

niestety nie zrobiłem zdjęć :confused4:

kolego zamieszczam fotke ręcznego pokaż strzałką gdzie mam zamontować ten czujnik, chyba ze zła fote daje, jak tak to mozesz poszukac i zaznaczyc gdzie montuje sie ten czujnik :confused4:

lwar.jpg

Szczerze Ci powiem że mnie zaskoczyłeś tym zdjęciem bo u mnie to chyba wyglądało zleksza inaczej :mysli: W każdym razie jeżeli to jest to samo to u mnie był zamontowany tam gdzie czerwona strzałka

lwar.jpg

(sam czujnik powinien mieć takie ząbki, które zaczepiają się o ten mniejszy otwór i w momencie jak spuszczasz ręczny to tylna część rączki wciska czujnik i gaśnie lampka... i tyle z teorii bo ja musiałem go jeszcze spiąć całego dwoma opaskami zaciskowymi żeby trzymał się mocno na swoim miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(sam czujnik powinien mieć takie ząbki, które zaczepiają się o ten mniejszy otwór i w momencie jak spuszczasz ręczny to tylna część rączki wciska czujnik i gaśnie lampka... i tyle z teorii bo ja musiałem go jeszcze spiąć całego dwoma opaskami zaciskowymi żeby trzymał się mocno na swoim miejscu

kolego zamontowany i wszystko działa jak nalezy. Wielkie dzieki. :hi::thumbup::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(sam czujnik powinien mieć takie ząbki, które zaczepiają się o ten mniejszy otwór i w momencie jak spuszczasz ręczny to tylna część rączki wciska czujnik i gaśnie lampka... i tyle z teorii bo ja musiałem go jeszcze spiąć całego dwoma opaskami zaciskowymi żeby trzymał się mocno na swoim miejscu

kolego zamontowany i wszystko działa jak nalezy. Wielkie dzieki. :hi::thumbup::drinks:

Ciesze się że pomogłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...