Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Imobilizer jest czy nie ma?


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie gdy kupiłem auto dostałem 2 kluczyki jeden grubszy z podswietlaniem i jeden cieńszy tzn bez podswietlania i ten pierwszy jest rozbieralny i jest tam tak zawana kosc czy tez pestka do imobilizera drugi tego nie posiada a auto odpalam tym z pestka i tym bez pestki zawsze po wlaczeniu zaplonu na desce zapala sie kontrolka samochodu taka pomaranczowa i po 3 sekundach gasnie jak zaalam auto kluczykiem tym bez pestki to tak kontrolka z samochodem moze swieci sie o 1 sekundE dluzej (albo mi sie wydaje) ale auto tez zapala i nie ma problemów.

I tu mam pytanie czy mam racje po prostu czy ktos grzebal przy aucie i teraz juz nie dziala ten imobilizer??????

Druga rzecz to taka ze chce zalozyc sobie alarm z pilotem w kluczyku i teraz niewiem czy dorabiac kluczyk tzw scyzoryk sam grot czy dodatkowo zczytywac ten imobilaizer bo na moje to jesli nie dziala mi ten imobilizer to wystarczy sam grot dorobic prawda??????

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz tego z pestką wyjmij ją ,jak odpali bez znaczy że nie ma imo, jak nie odpali znaczy jest,to najszybsze sprawdzenie ...........

a w tym nie rozbieralnym też jest pestka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to niewiedzialem ze tam tez jest pestka :embarrassed: :embarrassed: dzieki czaja77 zaraz to sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu kluczykach jest pestka od immo jak mam 2 klucze z podświetleniem, 1 bez i 1 serwisowy i wszystkie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie macie racje po wyjeciu pestki auto zapali a po 2 sekundach gasnie :kox: czyli dziala u mnie imobilizer :decayed: a wiec jak kupie sobie alarm to przełoże pestke z tego rozbieralnego a ten nierozbieralny zostawie w spokoju Jeszcze raz dzieki chłopaki

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...