Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] A4 Limuzyna by Eti Bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym zaprezentować swoj nabytek :

Jakis czas temu kupiłe tą A4 za całkiem nieduże pieniądze ale byłą troszeczkę zaniedbana.

Dzis delikatną polerką zakonczyłem jej odnowę bioloiczną .

SDC10513.jpg

Kupiłem ją na ori aluskach audi 15 cali wieć zostawiłem je sobie na zimę a latem wedlug mnie znacznie lepiej bedzie prezentować sie na 17 widocznych na fotkach a do tego oponki 225/45

SDC10516.jpg

Wnętrze wyprane i wyszorowane także oko cieszy

SDC10517.jpg

Opublikowano

ładny kolor + chrom robi robote :kox:

jak by wpadły lampki poliftowe było by o wiele ładniej i mlodziej :kox:

Opublikowano

weź coś zrób w tymi znaczkami na tylnej klapie, bo ani z nich polift ani przedlift... wywal je całkiem najlepiej, i ten chrom na klapie też nieciekawy :good:

zmień migacze boczne na białe lub dymione oraz przednie lampki na FL i będzie rewelka, bo już jest dobrze :naughty:

aha no i posadź ją na ziemię, bo na tym 1BA to koza jak nie wiem :naughty:

i ustaw ładnie maskę przednią jeszcze :decayed:

a po polerce mam nadzieję, że wygrzałeś ją woskiem? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

JAk tylko wpadnie jakas gotowka beda lampy a woskiem wgrzałem i to solidnie szkoda ze poprzedni wlasciciel tak skatowal ten lakier bo ogolnie nie jest juz źle ale na dachu mimo kilu godzin roboty nawet glinka nie przyniosła rewelacji i chyba bede musiał poszukac dobrego lakiernika i malnąć go.

Opublikowano

silniczek jak u mnie 1Z chyba

dobry wybór

mało pali bez awaryjny

szerokości życzę !! :naughty:

Opublikowano

silniczek jak u mnie 1Z chyba

dobry wybór

mało pali bez awaryjny

szerokości życzę !! :naughty:

napisał, że AHU :decayed:

Opublikowano

chyba już widziałem tego furacza na Fordońskiej :naughty:

Opublikowano

AHU :good: ladna, ladna :) tylko zbyt wysoko sterczy. zrobisz cos z tym? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem troszke kozica górska i moze troszke ja obnize ale nie za duzo bo do domu nie dojade.... chyba ze mi droge naprawia bo z predkoscia 10 km/h strach zeby koła nie urwać:)

Opublikowano

zapraszamy na spota kuj-pom

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem na poczatku kwietnia jest spot w Bydzi wiec byc moze zawitam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.