Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Synchronizator 5 biegu, w kawałkach


ukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Elo zakochani w Audi...

Poszedł mi synchronizator 5 biegu w moim maleństwie( dzieki Bogu tylko to sie popsuło :evil: ) , może z was ktoś ma na sprzedanie, ewentualnie cos poleccie gdzie kupić, orginał czy zamiennik/

I czy synchro jest taki sam jak 4 biegu lub innego, mam szukac po jakims oznaczeniu, czy wystarczy powiedzieć synchronizator 5 biegu .....itp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... cały synchro nie poszło, tylko pierścień, pozostałe dzieki B. sa dobre, trybki wszystkie cacy, a co do serwisu to nie ma sensu, prawie w każdym sklepie dostaniesz, u mnie taki pierścien wycenili na 190 zł ;( , ale jak chce się pośmigac to na 4 to zamało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pokaz zdjecie co ci poszlo bo mam skrzynie na czesci ale juz troche czesci sprzedalem moze mi to co cie interesuje zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścień synchronizatora dokładnie :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:30_________________________________________________No Autko wczoraj dostałem... 5 śmiga ale musze wymienić jeszcze olej po około 200 km, kojarzy ktos ile wchodzi tam oleju

a tak dla wyjasnienia, to pierścień rozsypał sie , ponieważ był mały ( czyt, bardzo mały) poziom oleju, i jakiś wałek się zatarł, w chwili zmiany biegu weszły niby 2 biegi na raz i 5 szlak strzelił----poziom był mały, ponieważ wczesniej u mechanika wymieniałem czujnik prędkościomierza, powiedziano mi że nowy olej zalali, 2-3 tyg. mineły i 5 znikneła, tak więc trza uwazać komu daje sie swa maleńką :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...