Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] KLucze do samochodu - nasadowe itp itd :)


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy poszukuje jakiegos dobrego kompletu kluczy do furki bo wszystkie moje znikly :D

przedzial cenowy 100-150 zl :)

zastanawialem sie nad tym :)http://moto.allegro.pl/zestaw-kluczy-klucze-nasadowych-108-el-13-torx-mp-i1512853919.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ten komplet i jestem z niego zadowolony używam go ok 2 lat i narazie wszytko działa. Jak się rozsypie wtedy kupię solidną grzechotkę, ale narazie nie mam powodów do narzekania. Mój kolega tez go kupił i operuje też już ze 2 lata i jest zadowolony. Może w warsztacie faktycznie za słaba wytrzymałość jest tych kluczy ale raz na rok jak się wymienia klocki czy wahacze czy cokolwiek innego spokojnie daje radę. Do domowego użytku uważam że jest super (ja mam firmt Bass Polska to chyba będzie to samo)[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 12:04_________________________________________________Zresztą spójrz na to z tej strony solidna grzechotka to koszt ok 50 zł za dwie grzechotki musisz zabulić ok 100zl a Tu dostajesz za 130 zł cały komplet u mnie jest już 2 lata i nadal działa, wymieniałem tym wahacze a tam trzeba jednak użyć sporej siły żeby poodkręcać te śruby i grzechotki wytrzymały (aha wymieniałem 3 razy wahacze, bo mam 3 autka i już w każdym jest nowe zawieszenie i wszytko roiłem tymi kluczami, żaden się nie wyrobił i grzechotki działają do dnia dzisiejszego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zaufam koledzie milemu :D obym sie nie zawiodl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny komplet. ale zaplacilem ponad 200zl. nasadki i grzechotka ok. jedynie lamia sie koncowki "bity". ogolnie do amatorskich prac nie potrzeba Ci wiecej. Chyba ze grzebiesz dziennie przy aucie to nie nadaja sie. ps... klucze tej jakosci nie lubia wilgoci.... Stal Chrom - Vanadium :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak ze tam malo kto zaglada ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 stron to mało opinii? Wymienione zostały chyba wszystkie droższe i tańsze firmy warte polecenia. Przeczytaj cały temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80310.0 a wyjdą Ci z głowy takie zestawy jak pokazałeś w swoim linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...