Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Urwana rolka


sebo88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jako że jestem tu nowy, i nie za bardzo się znam na mechanice jak i częściach samochodowych proszę o wyrozumiałość.

Mianowicie sprawa wygląda w następujący sposób. Jechałem drogą asfaltową, zjechałem na drogę dojazdową do domu gdzie było bardzo nierówno. uderzyłem przodem podwozia o drogę, wypadły atrapy oraz urwała się jakaś rolka o średnicy mniej więcej 7-9cm i pasek napinający. Od czego to jest ? Pierwsze skojarzenie że od klimy, ale czy napewno ? Po otwarciu maski niczego nie mogę się dopatrzeć.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-b5-sprezarka-klimatyzacji-i1497379828.html Odpadł tak jakby sam ten wałek, przynajmniej na taki wygląda

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie od klimy. A poza tym skoro odpadło koło pasowe od klimy do odrazu można to zauważyć bo jest na wierzchu.

A swoją drogą mocno musiałeś walnąć skoro koło pasowe odpadło :mysli: dziwne troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mysałem ze to ja mam dziurewe drogie:)Sa lepsze:) :polew:

Rozumeim ze odpadło ci samo koło pasowe od sprezarki klimy.Jak to to chopie zrobiłes:) nie wiadomo w jakim stanie jest teraz kompresor czy bodowa nie pekła.Zrob fotke tej czesci co ci wypadła.jak masz kanał to zajrzyj od dołu albo najlepiej jedź do mechanika zeby obadał sparwe bo to moze jeszcze sie coś bardziej zepsuc tym bardziej ze za bardzo nie znasz sie na tym.Tak przez neta trudno ocenic straty.Daj zdjecie to zobaczyy co sie stało dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...