Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALZ] dziwne zachowania temperatury silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niewiem jaki jest model mojego silnika wiem ze jest 1.6 z .IX.1996r.

sprawa wyglada tak na zegarze pokazuje 90c jak posmigam troche dluzej po miescie wchodzi na 93c <na oko>

na klimatroniku pokazuje do 105 jak wyskocze w na trase po kilkunastu sekunach spada. jak zgasze silnik i przekrece kluczyk temp. rosnie odrazu do ponad stu wskazania klimy pokrywa sie mniej wiecej z zegarem co jest grane?

ps; nowy orginalny termostat , nieubywa oleju ani plynu, spora para z tlumika i leje sie sporo wody niema gazu.

dzieki za odp; :notworthy:

nazywaj poprawnie tematy i z sensem, tym razem poprawiłem !

Opublikowano

model silnika sprawdzisz w bagazniku

podnies klape na kolo zapasowe

na plastikowej wytloczce (z lewej strony) masz biala naklejke z symbolem silnika

Opublikowano
  • Autor

ok jutro obadam :kox:

Opublikowano

Może to być wina niesprawnego czujnika temperatury cieczy chłodzącej.

Opublikowano
  • Autor

no na dzien dzisiejszy juz cos wiem ze padlo wisko i 3 bledy wyskoczyly a mianowicie

-uszkodzony czujnik temp.

-blad imobilajzera < to mnie wkurza najbardziej> :rant:

- za duze na piecie zacisk 30 kto mi powie co to za zacisk???? :notworthy:

i prosze o jakies rady co do kupna wiska i jaki czujnik kupic ??

aha i jeszcze jedno czy vag zegar na blacie i klimatronic biora pomiary z jednego czujnika? na vagu mialem 95c na klimie 102c na zegarach 92c[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 15:44 _________________________________________________

model silnika sprawdzisz w bagazniku

podnies klape na kolo zapasowe

na plastikowej wytloczce (z lewej strony) masz biala naklejke z symbolem silnika

niewiem moze u ciebie z 99r jest ale umnie nic tu nieznalazlem :thumbdown:

Opublikowano

Oznaczenie silnika możesz jeszcze znaleść na pokrywie rozrządu, powinna być naklejka z kodem silnika o ile nie zostałe z wiekiem zdarta.

Opublikowano

Lub we wlepce na 2 strone w książce serwisowej. :)

Opublikowano
  • Autor

jest jakis kod -naklejka na rozrzadzie cos tam wlasnie pisze ale juz teraz niepamietam lukne puzniej :drunk:. no chlopaki jakie wisko kupic ? i czujnik ? orginal czy moze byc inny . jakies linki mile widziane :notworthy:

no i wesolych swiat chlopaki :drunk: niunie w garazu a my za stol :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.