Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co może stukać pod tapicerką bagażnika avant??


olovski

Rekomendowane odpowiedzi

moze podjedz na trzepak? wtedy zobaczysz stan amorow, a jak chcesz sprawdzic lozysko to podnies kolo, jesli je zlapiesz i bedziesz nim machac i uslyszysz stuk to moze byc to, bo z lozyskami tak juz jest, najpierw wyja, potem sie wyrabiaja i dostaja luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lipa znow cos stuka heheh

lozysko szumi a potem wyje a jak padnie to kolo lata jak szmata ostatnio mialem taki przypadek

podnies auto zlap kolo dwiema rekami w pionie i poruszaj jak bedzie luz znaczy ze to je to ale lozysko slychac w trakcie jazdy wiec ten zabieg to proforma

amory tylko trzepak

mi sie wydaje ze cos lata w tylnych drzwiach albo slupku jutro bedzie calosc rozbierana i dam znaka co to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę stukania u mnie. Ośka w oparciu, na kółku do regulacji pochylenia oparcia miała luz pomiędzy prawą a lewą częścią ramy fotela. Na razie ją trochę zaklepałem, żeby nie latała i teraz mi nie stuka. Nie dam głowy, że to było przyczyną, bo poprzednio zdarzało się, że stukanie przechodziło na krótko. Jeździłem wczoraj i dziś cały dzień i na razie cisza.

mi sie wydaje ze cos lata w tylnych drzwiach albo slupku jutro bedzie calosc rozbierana i dam znaka co to bylo

U mnie też to były pierwsze tropy, więc może Tobie też ten fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Rozwiązał ktoś problem dziwnych stuków w bagażniku?? Ja mam to samo i za cholerę nie mogę tego zlokalizować. Czasami pomagało jak się klapą mocniej trzasło ale teraz to nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdziłem u siebie co stuka... takie dziwne odgłosy wydaje zamek. Porównywałem z A4 ojca, klapa u niego sie zamyka bardzo lekko i się nic nie tłucze. U mnie po wyregulowaniu żeby sie lekko otwierała i zamykała tłucze się nie miłośernie bo jest luz między zamkiem a bolcem ( haczykiem ) w bagażniku.

Jest też różnica między zamkami. U mnie jest zamek wśrodku metalowy i bolec w bagażniku jakby z tworzywa jakiegoś

U ojca jest zamek w środku jakby z tworzywa a bolec w bagażniku metalowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...