Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ubezpieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :> mam do was trochę lamerskie pytanie, nie dawno kupiłem swój pierwszy samochód(audi a4b5 :>) mam ubezpieczenie ważne do lipca w PZM, doszły mnie słuchy iż nie muszę nic dopłacać do lipca tylko muszę je przepisać na siebie i na nowy nr rejestracyjny ? nie mam żadnych zniżek, same zwyżki, czy taka opcja jest możliwa?

Opublikowano

Nie.

Musisz iść do PZM i składka zostanie skalkulowana wedłe Twoich zniżek/zwyżek. Oczywiście za okres, który pozostał do końca polisy.

Zakładając, że masz same zwyżki, pewnie będziesz musiał coś dopłacić.

Opublikowano
  • Autor

tak się zastanawiam czy się to opłaca, czy nie lepiej zerwać umowę i zawrzeć nowa w innym zakładzie, dzisiaj może jeszcze podskoczę do PZM dowiem się ile będzie mnie to kosztowało. A jakie towarzystwo byście polecili ?

Opublikowano

Tutaj zapłacisz jakieś groszę myślę i masz 2 miesiące ubezpieczenia, a potem kupisz nową.

Do OC to bierz najtańsza. Obdzwoń wszystkie Direct, sprawdź te, które masz pod ręką i już.

Opublikowano

siema :> mam do was trochę lamerskie pytanie, nie dawno kupiłem swój pierwszy samochód(audi a4b5 :>) mam ubezpieczenie ważne do lipca w PZM, doszły mnie słuchy iż nie muszę nic dopłacać do lipca tylko muszę je przepisać na siebie i na nowy nr rejestracyjny ? nie mam żadnych zniżek, same zwyżki, czy taka opcja jest możliwa?

jak przepiszesz na siebie to potrzebna będzie rekalkulacja po której prawdopodobnie dopłacisz do składki

praktycznie każda ubezpieczalnia to robi, chyba tylko HDi nie

możesz tak zrobić

albo

możesz zostawić tą polisę i jej nie ruszać, ale musisz jeździć z umową kupna- sprzedaży samochodu

tak możesz jeździć do lipca, potem nie zapomnij wypowiedzieć umowy przynajmniej na dzień przed i ubezpiecz się gdzie indziej :wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 18:18_________________________________________________

tak się zastanawiam czy się to opłaca, czy nie lepiej zerwać umowę i zawrzeć nowa w innym zakładzie, dzisiaj może jeszcze podskoczę do PZM dowiem się ile będzie mnie to kosztowało. A jakie towarzystwo byście polecili ?

nie możesz jej zerwać, możesz wypowiedzieć do 30 dni od daty zakupu

PZU jest chyba najlepsze w danej chwili jeśli chodzi o młodych kierowców

Opublikowano
  • Autor

"albo możesz zostawić tą polisę i jej nie ruszać, ale musisz jeździć z umową kupna- sprzedaży samochodu"

muszę przepisać na siebie tak czy siak bo muszę go przerejestrować na siebie i zmienić tablice right? w ciągu 30 dni od daty kupna

dzięki za info :hi::notworthy:

Opublikowano

no właśnie nie musisz przepisywać polisy na siebie i na nowy numer rejestracyjny

możesz zostawić po staremu ALE musisz jeździć z umową kupna sprzedaży

wtedy nie będziesz miał rekalkulacji

oczywiście po bożemu czyli zgodnie z prawem powinno się przepisać

ewentualnie wypowiedź teraz umową, masz taką możliwość

i zawrzyj nową

Opublikowano
  • Autor

to w ogóle zgodnie z prawem? bo pierwsze słyszę o takiej opcji, przy kontroli drogowej nie będzie problemów? dzisiaj nie zdążyłem do PZM jutro dowiem się ile będzie mnie kosztowało ewentualnie przepisanie polisy :cwaniak1:

Opublikowano

masz obowiązek przepisać

ale przy kontroli nie będzie problemu

Opublikowano
  • Autor

byłem w PZM i okazało się ze mi się całkowicie nie opłaca przepisać polisy. Ze względu na to ze nie mam zniżek agent zaproponował mi następujące firmy: PTU(1100zł) MTU(1422zł) Concordia(1520), nie byłem jeszcze w PZU, ale co myślicie o tych firmach ?

Opublikowano

byłem w PZM i okazało się ze mi się całkowicie nie opłaca przepisać polisy. Ze względu na to ze nie mam zniżek agent zaproponował mi następujące firmy: PTU(1100zł) MTU(1422zł) Concordia(1520), nie byłem jeszcze w PZU, ale co myślicie o tych firmach ?

Dla samego OC to nie ma najmniejszego znaczenia - bierz najtańsze.

Opublikowano
  • Autor

właśnie czytam opinie na temat PTU, i nie źle po nich jada :mysli: . Ktoś tutaj miał ubezpieczenie w PTU ?

Opublikowano

właśnie czytam opinie na temat PTU, i nie źle po nich jada :mysli: . Ktoś tutaj miał ubezpieczenie w PTU ?

No ale co to ma za znaczenie że źle piszą? Przecież to OC, problem będzie mieć ktoś w kogo Ty wjedziesz żeby uzyskać kasę i tyle.

Opublikowano

byłem w PZM i okazało się ze mi się całkowicie nie opłaca przepisać polisy. Ze względu na to ze nie mam zniżek agent zaproponował mi następujące firmy: PTU(1100zł) MTU(1422zł) Concordia(1520), nie byłem jeszcze w PZU, ale co myślicie o tych firmach ?

wyślij mi dane na pw to przelicze Ci w PZU

Opublikowano

Zadzwon do link 4 i zobaczysz ze roznica pomiedzy innymi bedzie spora :good: :good:

Opublikowano

Zadzwon do link 4 i zobaczysz ze roznica pomiedzy innymi bedzie spora :good: :good:

sprawdzałem ostatnio na przykładzie 5 ubezpieczeń i za każdym razem w link4 wychodziło drożej :wink4:

Opublikowano

a co najlepiej ci wyszlo ??

zależy od klienta[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________na szybko

założenia:

Audi a4

1,9 tdi sedan AVF

2003

Ulica

Kod pocztowy 31-907

Ur. 06.06. 1980

Prawo jazdy 2002

Kawaler

Bezszkodowe OC 7 i więcej

Brak innych właścicieli

Brak kierujących poniżej 26 roku życia

Samo OC bez NNW, szyb itp.

Płatność jednorazowa

CENY:

AVIVA 494 zł

LINK4 574 zł

PZU 525 zł

MTU 482 zł

Hestia 543 zł

zakładając wszystkie te same parametry ale wiek 25 lat

LINK4 600,26 zł

PZU 682 zł

AVIVA 738 zł

MTU 771 zł

Hestia 982 zł

tak wyglądają nowo zawierane ubezpieczenia

przy bezszkodowych kontynuacjach zniżki

nie wiem jak w directach

przy szkodowej kontynuacji podobno w directach jest spora zwyżka i już nie jest tak atrakcyjnie

Opublikowano

Sprawdź jeszcze w AXA Direct : www.axadirect.pl

U mnie, przy 30% zniżce, wyszło jak niżej:

HDI - 966 zł

Concordia - 925 zł

PZU - 942 zł

AXA Direct - 740 zł

Warto więc poszukać......

Opublikowano
  • Autor

ha ha zaszedłem do punktu ubezpieczeń i okazało się ze prowadzi go mój znajomy i ogarną mi ubezpieczenie taniej :> ubezpieczyłem w HDI za 899 zł :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.