Jump to content

[ALL B5] Skóra z b5 avant polift do b5 sedan przedlift

kura6
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam do kupienia komplet siedzenia z kanapą tylna i boczkami z b5 avant po lift ze składaną kanapą a ja mam przed lift bez składanej kanapy, czy jest jakąś opcja na przerobienie tego i czy to w ogóle gra warta świeczki? Generalnie chodzi mi czy strasznie duzo trzeba kombinować bo nie chce pół auta demolować żeby te siedzenia wstawić.

Proszę o info czy da rade takie coś zrobić i mniej więcej w jaki sposób

z góry dziękuje :)

fotel p&p

z kanapa trochę zabawy, jak będziesz chciał robić składana to wywalenie blaszanej scianki plus dorobienie uchwytów pod kanapę.

na tym ze w sedanie są uszka ma które sie zatrzaskuje kanapa a w kombi sa takie hmmm trzpienie wystające po bokach na które sie zatrzasuje kanapa. zobacz sobie jak to wygląda w kombi dorób sobie podobne albo kup i zamontuj, ja tez wrzucałem do siebie kanape z avanta do sedana ale do tej pory jeszcze ni echciało mi sie zabrac za zrobienie tych mocowań [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:06_________________________________________________up. dorobiłem mocowania na bazie starych, wszystko sie zamyka idealnie, troche zabawy z dopasowaniem, uchwyty do obciecia, potem odpowiednio wygięty pręcik do przyspawania i jest malina