Jump to content

[ALL B5] Kierunki zamiast mrugać to świecą | Pali bezpieczniki od klaksonu


Wujek141
 Share

Recommended Posts

Witam.

Od kilku dni mam problem z moją ździrą. Wracając wieczorem do domu, próbując dokonać manewru chciałem go zasygnalizować. Nie usłyszałem tykania migaczy więc zerknąłem na deskę, patrzę i kierunki zamiast mrugać to się świecą. Jest to sporadyczne, to znaczy raz zamruga raz będzie się świecić. Dodam, że awaryjne normalnie działają tak samo komunikat o otwarciu samochodu z pilota.

Kolejny problem z którym męczę się od 2 tygodni. Jadąc , chciałem użyć klaksonu na dziadziusia, który najwyraźniej nie wie, jak prawidłowo korzystać z lusterek w aucie. Mój klakson wydał bardzo króciutki dźwięk, wysokiego tonu po czym zamilkł. Gdy wróciłem do domu zajrzałem do bezpieczników, wymieniłem spalony, nowy też się spalił. :wallbash:

Kilka dni w tył założyłem z powrotem bezpiecznik, klakson działał. No i wczoraj chcąc zatrąbić, nastąpiła powtórka z rozrywki. Co jest grane ?

Bardzo proszę o pomoc ;( Pozdrawiam Serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

a sprawdzałeś styki klaksonu może gdzieś kabelek ma zware albo po drodze jest przetarty a kierunki mógł by to być regulator ale jak byś podłączył vaga to pewnie by powiedział co jest nie tak

Link to comment
Share on other sites

Vag nic nie wypluwał. Jeżeli chodzi o kierunki to dobrałem się do przerywacza, przedmuchałem i jak narazie działa. Jeśli chodzi o "titka" to nie mam pojęcia co jest z nim grane. Gdzie można go znaleźć? I którędy idą kable ? [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________UP

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...