Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Witam panowie mam pytanko tego typu ze na kanale 49 klimatronika mam powiedzmy temperature 79st ale raz na jakis czas zmienia sie na 125st doslownie na chwile i znow pojawia sie 79st???? :mysli: oco w tym chodzi czy to normalne czy cos sie wali? :( dodam ze autko to a4 b5 tdi 1996r :)

Opublikowano

może czujnik temperatury szwankuje

Opublikowano
  • Autor

może czujnik temperatury szwankuje

Pol roku temu kupilem ori w aso bo stary glupoty pokazywal na wskazniku wiec o ile sie nie myle raczej to odpada chyba :(
Opublikowano

na zegarach trzyma 90 C ?

Opublikowano
  • Autor

na zegarach trzyma 90 C ?

85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(
Opublikowano

na zegarach trzyma 90 C ?

85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(

U mnie na 49 kanale pokazuje ciągle -60 :shocked: :>

Opublikowano
  • Autor

na zegarach trzyma 90 C ?

85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(

U mnie na 49 kanale pokazuje ciągle -60 :shocked: :>

tez ciekawe jaja :polew:
Opublikowano

na zegarach trzyma 90 C ?

85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(

U mnie na 49 kanale pokazuje ciągle -60 :shocked: :>

ten czujnik na pewno nie grzeszy realnymi wskazaniami :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 19:59_________________________________________________

może czujnik temperatury szwankuje

Pol roku temu kupilem ori w aso bo stary glupoty pokazywal na wskazniku wiec o ile sie nie myle raczej to odpada chyba :(

może piny we wtyczce zaśniedziałe są :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zobacze kolego moze zeczywiscie bo teraz juz jest oki moze jakas wilgoc tam naleciala jutro sprawdze i zobaczymy :)[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________piny czyste jak nowe napsikalem nawet penetratora na wszelki wypadek a nadal dzieje sie to samo :mysli:

Opublikowano

Podepnij autko pod vaga , :mysli: .

Opublikowano
  • Autor

trza bedzie na spota sie wybrac :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.