Jump to content
IGNORED

[B5 AJM] Podszybie pytanko


pawullonn
 Share

Recommended Posts

Witam dziś oglądałem podszybie w moim audi i zauważyłem że nie przylega całą długością do szyby tzn ma przerwy w kontakcie z szybą :P czy to groźna i szkodliwa sprawa tzn będzie mi woda gdzieś przeciekać czy nie?? Chodzi mi konkretnie o ten element :)

1526697191.jpg

Link to comment
Share on other sites

skoro nie przylega to masz nie przekręcone, albo uszkodzeń te mocowania na krzyżaka, czy szkodliwe. na pewno da sie jeździć bo to i tak nie jest super szczelne, a jak ci trochę więcej wody leci to nic wielkiego, chyba ze na filtr kabinowy.

Link to comment
Share on other sites

Jak wyzęj to i tak szczelne nie jest, głównie po to że jak ci wycieraczka zgarnia wiekszoą ilość wody albo jak masz mocny deszcz to część spływa po tym a i tak dostaje się pod spód część.

Jakby miało to być idealnie szczelne to by szczelke zastosowali jakąś czy coś.

Link to comment
Share on other sites

Odświeże trochę kotleta bo mam podobny problem - wymieniłem wszystkie spinki podszybia (te plastikowe na srubokręt krzyżakowy), w rezultacie guma podszybia ladnie przylega do szyby - wszędzie z wyjątkiem ostatniej spinki przy filtrze kabinowym. Pomimo poprawnego skręcenia spinki podszybie jest tu wyraźnie luźne i można je na jakiś centymetr odsunąć od szyby - jest tam coś co się mogło połamać a co powoduje że spinka ma luz czy tak jak u kolegi wyżej, "ten typ tak ma"?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...