Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Deska rozdzielcza


darecki_123

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może ktoś ma doświadczenie z montażem / demontażem deski rozdzielczej. Chciałbym w swoim podregulować prawa strone ponieważ delikatnie (jakieś 2-3mm) nie trafia z boczkiem drzwi pasazera - jest troche wyżej niż boczek drzwi (lewa strona jest ok). Co trzeba zdemontować, zeby dostać sie do śrub mocujących deskę i czy ewentualna , mala regulacja jest możliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oslone boczna w desce po prawej stronie , tam zobaczysz dwie srubki i tylko nimi mozesz cos wyregulowac :)

43934552.png 32125339.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka ta różnice masz ale cyknij fotkę to zobaczymy. Na razie nie musisz , sprawdź tylko te śruby a później pomyślimy, bo co do ustawienia całej deski to jest troszeczkę rozbierania :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedż, w wolnej chwili cykne foto.

Z tego co sobie przypominam, to chyba w tamtym roku probowalem regulowac na tych srubach, jednak nadal jest troche za wysoko.

Mogłem jeszcze troche opuscic deske ale wtedy nie trafial mi otwor w ten metalowy stelaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki juz kupilem, w sumie nie bardzo sie rzuca w oczy, jednak mi przeszkadza ;-)

p.s. moze masz jakas fotke jak to prawidlowo powinno wygladac (chodzi mi o strone pasazera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pomyslalem o boczku hmm..

Co do samochodu, to był sprawdzany przez kilku niezaleznych mechaniorów i raczej powaznych uszkodzen w nim nie bylo

Moze było cos naprawiane pod deska lub zdejmowany był boczek ?

A w boczku jest jakas regulacja wyżej - niżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...