Jump to content

[ALL B5] Po wymianie alternatora problem z webasto

TuRaS
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam takie pytanie.. Akumulator mi siadł co się później okazało że alternator nie ładuje.. Oddałem auto do Mechanika gdzie zregenerowali mi alternator i wszystko jest dobrze, ale po naprawie chodzi webasto.. Mówiłem to mechanikowi on mi powiedział że wszystko podłączył prawidłowo.. Nigdy wcześniej nie używałem webasto. Nie wiem co to może być i jak mam wyłączyć to webasto? Proszę o radę bo nie wiem co mam dalej z tym zrobić.. Jak zostawię auto na noc to cały czas będzie chodzić.

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

A co ma alterator do webasta :mysli: Jak włączasz ? i co za typ webasta masz ?

Masz jakies dokladane webasto i ja tez nie wiem co tam siedzi :dontknow: Podepnij kompa i sprawdz bledy jakie sa , moze to cos innego

Masz jakiegoś pilota lub sterownik do webasta ?

Noo tak chyba zrobię. Pojadę na komputer. Przy kupnie auta nie dostałem żadnego pilota do webasta :kwasny: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________Byłem teraz zobaczyć do auta czy nadal webasto chodzi i cisza.. Webasto się wyłączyło. Zapalałem i gasiłem auto, żeby zobaczyć czy będzie to samo. Webasto się nie włącza wiec wszystko niby jest dobrze. Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Akurat po tym jak odebrałem auto od mechanika.