Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek

  1. Tak szybko nie sprawdzę bo ma 3/4 zbiornika, DP założone
  2. Prosze o analize logów .Auto po remoncie głowicy i pierścieni .Logi z 2021 na samym dole w grupach .Dawno nie robiłem logów więc mam nadzieje ,że dobrze zrobiłem Dynamiczny: Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_99i0xhu.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_377MJe2.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_GStUeF2.html i LPG Dynamiczny: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_2Zo5ak.html (LPG)
  3. Właśnie jestem na urlopie i nie bardzo mam głowę do takich rzeczy. Dzisiaj dostałem numer sprawy od ubezpieczyciela więc coś zaczęło się dziać w sprawie.
  4. Na tą chwilę t1o nie ważne kto jest właścicielem znaku. Potrzebuję informacje jaki mniej więcej będzie koszt naprawy
  5. Witam Przytrafila mi się nietypowa sytuacja. Podczas ulewy obalił mi się znak na auto. Uszkodzenia reling, listwa chromowana i wgnieciony słupek. Właściciel parkingu twierdzi, że szkoda jest za niska i proponuję porozumienie. Na ile byście wycenili ta szkodę. Auto to A4 B7 rok 2006 1.8 T quattro
  6. Witam, dwa lata temu ojciec odsprzedał roszczenia do odszkodowania, teraz dostał wezwanie jako świadek. Ktoś już miał taką sytuację? Jakich pytań może się spodziewać. Musi wstawić się na sprawę?
  7. Tomek opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Potrzebuje momenty dokrecen śrub panewek głównych i korbowodowych do silnika AMK Seata Leona Cupry. Pomożecie
  8. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Kolektor kupiony i założony, ale z montażem nie było łatwo. Górne nakrętki bardzo ciężko dokręcić jest tak mało miejsca że musiałem klucz zeszlifowac
  9. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Coś muszę kupić, może uspawac barana
  10. Tomek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Muszę kupic nowy kolektor .Zastanawiam się na żeliwnym z TurboWorks.Warto to kupić
  11. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Podzespoły są sprawdne ,prawdopodobnie głowica po rozgrzaniu puszcza zaworami mam sprawdzić kompresję jeszce na rozgrzanym silniku .
  12. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie jestem po wizicie u kolejnego tunera i dalej nie ma mocy. Teraz zostaje wymiana silnika lub remont. Pytanie slupek od S3 Bam podejdzie do A4
  13. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Kogoś polecisz ?Może być na PW
  14. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    teraz jeszcze raz logi na tej innej (lepszej ) przepływce . Co sądzicie ,może kupić nową 340 zł to nie majątek .Co z tymi wałkami od ADRa zakładac je z powrotem .Kogo polecicie z hamownią do ogarnięcia tego auta http://vaglogi.pl/log-002_033_xyW2bY.html http://vaglogi.pl/log-003_020_g5Tc3.html http://vaglogi.pl/log-115_118_k4POXiN.html
  15. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    To wina przepływomierza? Że nie ma tej mocy. Kupować nowy? Są dostępne same wkłady czy trzeba kupić cały
  16. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Tak paliwo 95 .Jak dla mnie gorzej jedzie
  17. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    http://vaglogi.pl/log-002_033_e7iAoEF.html Tu mam logi na innej przepływce
  18. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Na razie pomysłów brak więc wymieniłem wałki na oryginalne od BFB. Coś się zmieniło ? http://vaglogi.pl/log-002_033_qJAQy.html http://vaglogi.pl/log-118_115_1cckhS.html http://vaglogi.pl/log-003_020_n0y54.html
  19. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko kupić głowice w rozsądnych pieniądzach jest problem, lepiej cały silnik kupić. Tak myślę że może kolektor założyć od AEB. Tylko, że gniazda pod wtryski są mniejsze
  20. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko że w Wlkp nie ma zabardzo nic dobrego.
  21. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Wsadu nie mam ale może załatwię. Kasy nie zapłaciłem za program chociaż i tak poprawił to co miałem zrobione wcześniej przez BRK.
  22. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Aktualne logi na hamowni wyszło 200,na wtryska BEX i hybrdzie http://vaglogi.pl/log-002_033_3bUpB2w.html http://vaglogi.pl/log-003_020_iXUK5X.html http://vaglogi.pl/log-115_118_DGJUz0B.html
  23. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    byłem dwa lata temu ,teraz juz nie W poprzednim programie co robił mi BRK tuning to nawet nie skalibrowali mi wtrysków od BEXa.Postaram sie dzisiaj zrobić logi z probramem na 200 Teraz cytuje co napisał mi kolega co robił program "porównywałem jeszcze raz logi z innymi z auta na podobnym osprzęcie i praktycznie takim samym doładowaniu i zapłonie i reszcie, tam wyszło 255 km. Różnica była tylko w przeplywie w dolnych partiach obr u Cb sporo mniej. Dopiero gdzieś w okolicach 6 tys przepływ się wyrównywał. Czyli to co wspominałem wcześniej jak logi robiłeś przed przyjazdem że nie podoba mi sie dość niski przepływ jak na takie doładowanie, niby nowa przepływka coś tam poprawiła ale nie do końca. Nie chodzi o to że przepływka zaniża czy coś takiego tylko że silnik nie ciągnie tyle powietrza co trzeba a tym samym nie ma też tej mocy i momentu. "
  24. Tomek odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Hybryde robił geremi czy jakoś tak. A co z przepływem w dolnych obrotach. Nie jest za niski. Logi robione przed programem stege 2 ale po stege 1 http://vaglogi.pl/log-002_033_340L3.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.