Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystki raz jeszcze posiadaczy Audiczek :)

Zakupiłem 04.04.2011 br. Audiczke na prezentowanych zdjęciach.

Rocznik 2000, oznaczenie silnika AJM.

Na wyposarzeniu ma elektryczne szyby z przodu

immo

klimatronic

4xpp

halogeny

W sumie to taki standard, ale jestem bardzo zadowolony bo to moje 3 autko a 1 z silnikiem diesla :)

Skrzynia automat z Tip-Tronikiem :) (Moejej kobiecie z dnia na dzien coraz bardziej podoba sie jazda z ta skrzynia i mnie rowniez gdzy automatem jezdzilem że tak powiem z doskoku :) )

W Planach jakie mam dotyczące tego auta to:

Przyciemnienie szyb

Zmiana koł wraz ogumieniem na 17" Zastanawiam się nad ciemnymi lub jasnymi felgami.

Jesli nie bedzie mi psaowac to moze zawias -30mm ale to kwestia zastanowienia

czujniki parkowania tył

i może jakies dodatki wewnatrz auta i więcej mi do szczescia nie potrzeba

I zbiegiem czasu moze przyjda jakies jescze mody.

Zdj_cie0151.jpg

Zdj_cie0149.jpg

Zdj_cie0150.jpg

Zdj_cie0152.jpg

I jeszcze z czasem dodam więcej zdjec bo dzis moim Wave zrobilem zdjecia tak na szybko :)

Pozdrowienia dla

klubowiczow i dolnoślązaków :):)

Opublikowano

ładna furka, można ją ciekawie zrobić :decayed:

Opublikowano

ładna a jak zrobisz zaplanowane mody to bedzie :good:

Opublikowano

no nareszcie - diesel + tiptronic :kox:

tylko uważaj bo zaraz wlecą dawidki i inne co cię wyśmieją z takiego połączenia :embarrassed:

wg. mnie jest bajeczka :kox:

zrób mody jakie planujesz z jak będziesz śledził forum to napewno nie jeden mod jeszcze przypadnie ci do gustu :good:

Opublikowano
  • Autor

no nareszcie - diesel + tiptronic :kox:

Nie miałem przekonania co do automata tak jak moja narzeczona, ale trafił mi sie taki egzemplarz i zaczyna mi się coraz bardziej podoba jazda z takim rozwiązaniem. :>

Opublikowano

TDi + Tip = :kox: :kox: :kox:

:good:

Opublikowano

ladna i mnie osobiscie nawet nawet sie podobala audi z taki polaczeniem tip+tdi :wink4: , ale cale zycie na manualach wychowany wiec :decayed:

kolego...te "CHalogeny" az w oczy kluja :blink:

Opublikowano
  • Autor

kolego...te "CHalogeny" az w oczy kluja :blink:

Czemu kłują w oko?? Co z nimi nie tak? Weisz jakos nie obyty jeszcze jestem w tych sprawach itp.

Opublikowano

kolego...te "CHalogeny" az w oczy kluja :blink:

Czemu kłują w oko?? Co z nimi nie tak? Weisz jakos nie obyty jeszcze jestem w tych sprawach itp.

też nie wiem o co chodzi :mysli:

Opublikowano

Bo sie pisze Halogeny :polew:

Opublikowano

Bo sie pisze Halogeny :polew:

no tak :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: no braVVo... Fikass chociaz Ty sie kaples :decayed: +10 za spostrzegawczość

osobiscie ladne sa tylko ta ortografia :blink:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

osobiscie ladne sa tylko ta ortografia

Juz wszystko jasne .... Staram się nie popełniać błędów, ale cóż zdarza się. Już wszystko jest ok :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.