Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z automatem- skrzynia 01N

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z automatem na zimnym silniku skrzynia pracuje prawidłowo zmienia biegi bez szarpnięć ale kiedy si rozgrzeje odczuwalne są szarpnięcia przy zmianie 2 biegu na 3 olej wymieniony podłączyłem vag nie ma żadnych błędów jaka może być przyczyna ze skrzynia szarpie po rozgrzaniu

z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam

Opublikowano

A olej wymieniałeś? Jak tak to czy dobry jakościowo?

Opublikowano
  • Autor

olej wymieniałem w warsztacie i nie wiem jaki dokładnie wlali a jaki powinien być

Opublikowano

To sprawdź jaki olej ci wleli żeby wykluczyć te opcję :hi:

Opublikowano

Witam mam problem z automatem na zimnym silniku skrzynia pracuje prawidłowo zmienia biegi bez szarpnięć ale kiedy si rozgrzeje odczuwalne są szarpnięcia przy zmianie 2 biegu na 3 olej wymieniony podłączyłem vag nie ma żadnych błędów jaka może być przyczyna ze skrzynia szarpie po rozgrzaniu

z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam

Kiedyś tam, w dawnych czasach, w moim Audi 80 B4 takie objawy skończyły się przeróbką na skrzynię manualną...

Opublikowano
  • Autor

mie opłacało eię naprawiać skrzynia do remontu

W moiej b6 tak samo się skończyło :hi:

Opublikowano

nie sluchaj wywodow o oleju i jego jakosci bo to nie jest wina oleju

to jest taka skrzynia ze jak wlejesz najwiekszy szajs (np.dexron II) to bedzie smiagac az milo

sterowanie skrzyni szwankuje na 100%

Opublikowano

Podaj oznaczenie sterownika bo taką skrzynię mam w posiadaniu i sterownik też. O ile kolega ONSORK ma rację.

Opublikowano

Mi tez się wydaje po tym co tu czytam i co miałem ze swoją skrzynią że to sterownik to jest najbardziej awaryjna rzecz w tej

skrzyni

Opublikowano

tylko dla jasnosci, nie chodzi o sam sterownik skrzyni jako jej komputer, ktory jest pod nogami pasazera, ale chodzi o hydrauliczna plyte sterujaca ktora znajduje sie tuz pod miska olejowa

w niej znajduja sie elektrozawory i sterowane przez nie zawory

ten element jest odpowiedzialny za twoje problemy

nie potrzebujesz nowych elektrozaworow a tylko sama plyte

tutaj zobaczysz w czym rzecz, bo chodzi o to co jest w zoltej misce

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134304.0;highlight=naprawa+remont+01n

Opublikowano
  • Autor

a ile taka płyta może kosztować pisałem na forum firmy Auto Józefów i też stwierdzili że to wina sterownika pytałem o koszty naprawy powiedzieli 500-2000 zł

wszystkim dziękuje za pomoc

tylko dla jasnosci, nie chodzi o sam sterownik skrzyni jako jej komputer, ktory jest pod nogami pasazera, ale chodzi o hydrauliczna plyte sterujaca ktora znajduje sie tuz pod miska olejowa

w niej znajduja sie elektrozawory i sterowane przez nie zawory

ten element jest odpowiedzialny za twoje problemy

nie potrzebujesz nowych elektrozaworow a tylko sama plyte

tutaj zobaczysz w czym rzecz, bo chodzi o to co jest w zoltej misce

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134304.0;highlight=naprawa+remont+01n

Opublikowano

Jakby coś to pamiętaj o mnie że mam taką skrzynię całą wyjętą ze sprzęgłem hydrokinetycznym i olejem w środku. Sprawna na 100% z 1,8 ADR

Opublikowano

te 500pln to maksymalna cena za naprawe jaka mozna zaplacic, bo te 2000pln to cena poza granicami jakiegokolwiek rozsadku - umysl szalenca musial wykreowac taka wartosc, no ale coz tym charakteryzuje sie polski kapitalizm.

tutaj masz nowa plyte z nowymi elektrozaworami(!!!) za 2000pln

http://midparts.com.pl/pl/p/VW-AG4-Sterowanie-98-UP/1546

skoro kolega pieciajek chce koniecznie zrobic biznes to faktycznie moze z nim zagadaj na zasadzie - zalozysz u siebie zobaczysz czy to co Ci oferuje jest ok, jak tak to placisz, jak nie to mu oddajesz.

w koncu macie tylko 100km do siebie i zamiast plaszczyc dupe przy swiatecznym stole mozna sie przejechac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.