Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Brzydki zapach po płynie do spryskiwaczy


ciupa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieję, że nie jest to odgrzany wątek, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi i dlatego piszę:)

Problem jest następujący - kupiłem z musu beznadziejny płyn do spryskiwaczy i zaczęło strasznie śmierdzieć z nawiewu:( Oczywiści szybko cały wypryskałem ale zapach pozostał.

Jak leci zimne powietrze z klimy to jest ok w każdym innym przypadku jest tragedia(obieg zamknięty, otwarty, econ itd.) Wyciągnąłem filtr kabinowy i zauważyłem, że ten zapach wydobywa się za komory, w której leży filtr. W jaki sposób pozbyć się tego uporczywego problemu.

Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dezynfekcja układu ale nie gazowo tylko takim specjalnym srodkiem odkarzajacym na opadolnej dmuchawie wpsikuje sie w miejsce filtra kabinowego i potem właczasz nawiew np na góre i boki potem na nogi itd tylko pokolei.To powinno załatwic sprawe.Zalej lepszym płynem zbiorniczek bo te tanie buble to masakra:)Sam nie zrobisz tego podjedź do goscia od klimy to zrobi to.Wytłumacz o co chodzi i bedzie wiedział co działac:)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za odpowiedz:)

Przeglądając forum natknąłem się na taki preparat - CRC AIRCO CLEANER, czy mogę użyć tego?

Pozdrawiam

Nie zaszkodzi na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...