Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Stuki w prawym kole przy ruszaniu


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stuka mi cos w prawym kole najczęsciej jak ruszam pod górke i czasem jak hamuje to tez slychac pukniecie w prawym kole , czy to przegub do wymiany ? ew. co mam kupic i ile za wymiane sie bierze bo musze to pilnie zrobic bo czeka mnie trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiesze sprawdzane jest ok wszystko zadnego pukania na dziurach ,tylko przy ruszaniu takie klika pukniec slychac i to dobiega z koła wiec napewno przegub . ...[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 19:46_________________________________________________czy to jest przegub zew do mojego AFN z 97 roku ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1567163537&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiesze sprawdzane jest ok wszystko zadnego pukania na dziurach ,tylko przy ruszaniu takie klika pukniec slychac i to dobiega z koła wiec napewno przegub . ...[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 19:46_________________________________________________czy to jest przegub zew do mojego AFN z 97 roku ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1567163537&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

to taki przegub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz wykluczyc zewnetrzne przeguby to pojedz na jakis plac, skrec kola na maxa raz w jedna raz w druga strone i jezdzij w kolko, jezeli to zewnetrzny to bedzie stukac przy obciazeniu na max skreconych kolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdzić to a biegu wstecznym bo do przodu czasem to nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...