Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1995r. 1.8 125 KM - Moja mała :)


bobas3000

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam moją małą ...

Audica na wyposażeniu posiada:

-ABS

-El. Szyby przód

-El. + grzane lustra

-Climatronic

-El. Szyberdach

-Komputer pokładowy

- i wiele innych ... :)

Moją dziewczynkę zakupiłem niedawno. Po zakupie wymieniłem w niej 2 lewe górne wahacze + środkowy wydech.

Ogólnie jest w dobrym stanie. Wg. mnie ładnie się prezentuje.

Nic specjalnego ... Zwyczajna czwóreczka :)

W planie mam zmianę kierownicy oraz zmianę Radia :)

Bobas3000pj_1.jpg

Bobas3000pj_2.jpg

Bobas3000pj_3.jpg

Bobas3000pj_6.jpg

Bobas3000pj_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są albo lekko przerobione lub po prostu takie wyszły (ciemne) zmień lampy tylne najlepiej poliftowy i również przednie lampy na Depo od razu ładnie będzie się prezentował :wink4: aha i mała drobnostka zmień boczne kierunki na białe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że każda A4 którą widzę, jest ładniejsza od mojej :slina:

Bo każda jest piękna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są albo lekko przerobione lub po prostu takie wyszły (ciemne) zmień lampy tylne najlepiej poliftowy i również przednie lampy na Depo od razu ładnie będzie się prezentował :wink4: aha i mała drobnostka zmień boczne kierunki na białe ;)

Aha ... Czyli teraz się brzydko prezentuje ? :confused4:

Przednich lamp nie zamierzam zmieniac, tylne wymienie w najbliższym czasie, nad kierunkami się też poważnie zastanowie :)

Chcę, aby to Audi pozostało serią, bez zbędnego tuningu, aczkolwiek drobne modernizacje akceptuję :):decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________

Ładny egzemplarz, no i ten FIS :decayed: Będę musiał sobie taki w końcu sprawić :) To wymieniałeś cały licznik? Czy jednak da radę ''gołego'' FiS'a wmontować? Mam dziwne wrażenie, że każda A4 którą widzę, jest ładniejsza od mojej :slina:

Hehe. Cudze chwalicie swego nie znacie :>

Yy, piszącz FIS masz na myśli te dodatkowe wskaźniki ( Napięcie akumulatora itp.) czy komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi oczywiście o komputer, świetnie to pasuje :tongue4:. Tylko jak wygląda taka wymiana bo pewnie trzeba cały licznik wsadzić a co z przyciskami do sterowania kompem na manetce? Ją też trzeba zmienić tylko co z podłączeniem, no ale skoro tyle osób pakuje sobie taki licznik to jakoś bardzo skomplikowane to nie może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...