Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] DAYLINE - ile to jest faktycznie warte??


gruum26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą audimotobrać. Mam pytanko. Czy ktoś miał już do czynienia z takimi lampami:

1568739217_1.jpg

Kusi mnie żeby sobie takie założyć, ale jak po miesiącu czy dwóch mają mi parować to wole sobie dać spokój.

Jeżeli ktoś miał już z takowymi do czynienia to proszę o opinie i porady czy warto, a jeśli tak to od jakiego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób wiochy z zakładaj zwykłe polifty, a jak chcesz czarne to kolega na forum sprzedaje czarne bixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie lampki i w a4 i w a6 -te diody widać zapalone z 30 m ale nie myśl sobie ,że samochód rzuca się w oczy -rzuca się w oczy bo nie widzisz ,czy ma zapalone światła ,czy też nie .

Niestety nie ma to nic wspólnego z ori lampami z ledowymi drl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem a4 z takimi lampami i wyglądała bleee :sick3: Chłopie nie psuj auta!!!

Nie rób wiochy z zakładaj zwykłe polifty, a jak chcesz czarne to kolega na forum sprzedaje czarne bixy.

Popieram w 100% Bierz bixy od kolegi gwerty i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób se jaj!!! przecież każde dziecko ci to powie ze takie lampy to ostatnia wieś. Zakladaj oryginalne polifty !!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko polifty :wink4: te reflektory pewnie nawet dobrego promienia światła nie dadzą... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...