Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wloty - plastry miodu-


Gość juras

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

bede demontowal halogeny i zakladal cos innego.

potrzebne mi wiec sa niestandartowe rozmiary wlotow.

wykonam je chyba wlasnie z Plastwo Miodu czy jak to se tam nazywa.

macie moze jakies pomysly jak je powykanczac? skad zalatwic sobie ladne obwodki? i jakie maja one byc?

czy moze sa juz takie do kupienia ale bez otworow na halogeny?[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 16:33 _________________________________________________ciezka sprawa co?:) albo wszyscy olewaja:)

a moze byly orzginalne wloty bez otworow na halogeny? lub z b5 by pasowal?

no cos wymyslic musze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430

W słynnym już tutorialu nt. montażu dokładki s-line do standardowego zderzaka koleś robi kratki z jakiejś siatki. Wiem, że brzmi to jak drutex ale na fotkach wygląda całkiem OK :)

"Attaching the grilles was pretty easy. I cut them to fit pretty eactly so they fit snugly and really didn't need anything to secure them, but I used a few tiny zip ties just to be sure. Sorry no pics of that as my camera sucks and none of them turned out. The side grilles you have to attach *after* the bumper is put back on the car unless you have mad skills."

Ja bym jednak przeszukał ETKE i próbował dobrac kratki od innych autek ze stajni Audi lub VW. Możliwe, że trzeba będzie coś dociąć ale na pewno będzie lepiej wyglądać niż druciana siatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik a Ty skad masz swoje? wlasnie takie bym chcial tylko bez halogenow.

To są standardowe kratki do zderzaka s-line. Niestety praktycznie niemożliwe do dostania na e-bay czy allegro. W ASO komplecik 140PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy cos z innych samochodow sie dobierze. duzo szukania i z samej fotki w necie nie wiem czy bede wiedzial ile bedzie do przerobek.

pomysl wlasciwie podpatrzylem u Ciebie malik. srodek normalny grill a po bokach te plastry.

no i najlatwiej je dopasowac. boki i spod moga wlasciwie zachodzic za zderzak a tylko gorna czesc bedzie musiala miec ladne zakonczenie. tam zamontuje lampy.

oczywisice odpowiednia siadka a nie jakas z plotu od sasiada. moze cos takiego:

http://cgi.ebay.ch/KUNSTSTOFF-WABENGITTER-RS4-STYLE-RACEGITTER-RENNGITTER_W0QQitemZ230208560835QQihZ013QQcategoryZ40202QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 18:19 _________________________________________________a nie wie ktos cos w temacie wlotow od b5(jak pytalem na poczatku)? jakie byly wymiary? nie mam jak porownac a ksztalt jest chyba podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...