Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNY ABC] Silniczek krokowy biegu jalowego


mr.PiT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z obrotami na biegu jałowym. Jeżeli można to proszę o informacje dotyczące położenia tego silniczka (najlepiej jakiś załącznik ze zdjęciem :decayed: ) mam w garazu drugi silnik 2.6 v6 ABC ale nie wiem jak ten silniczek wygląda. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, co to znaczy ze masz problem z obrotami na biegu jalowym, faluja? jestes pewny ze to silniczek krokowy? Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku ABC zawór regulacji wolnych obrotów niejest integralną częścią przepustnicy. Potrząc od przodu na silnik widzisz go po lewej stronie przepustnicy, zamontowany wtyczką do góry. Jak chcesz rys. podaj mi emaila na PW to ci wyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, w ABC jest zewnetrzny silniczek nazwany w etce potencjometrem o numerze czesci 078 133 154 i jest to czesc wymienna :D Powodzenia, pozdrawiam Jocker01

ps. tu masz fotke z etki i zaznaczonym numerem czesci :D

89a0d943a09f6bf6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek nazwany w etce potencjometrem o numerze czesci 078 133 154

Czujnik położenia przepustnicy to nie silnik krokowy. "Zawór sterujący stabilizacji obrotów biegu jałowego", który w tym przypadku niejest silnikiem krokowym ma nr 078 133 455 D.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 13:30 _________________________________________________nr 16 na rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, przepraszam za blad :D nie sadzielem ze moze byc umieszony gdzies poza przepustnica :D lub poza jej okolica. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: mateogda wygladasz mi na takiego co wie o czym mówi :decayed: ale co do tego Zawóru sterującego stabilizacją obrotów biegu jałowego to gdzie on jest i jak to wymienić na szybkości. (taki piekny rysuneczek jak od jockera01 by mi sie przydał :thumbup: Pozdro

dobra sorki juz widze nr 16 na rysunku :wallbash: dzieki dzieki [br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 15:35 _________________________________________________ :hi::dance: No panowie wymieniłem ta "16" i jest juz elegancko. Dzieki wielkie :notworthy::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...