Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka ESP (problem rozwiązany!!)


GP-T1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od długiego czasu gdy zapalę auto dokładnie po 10 min zapala mi się kontrolka ESP i nie gaśnie, a co za tym idzie nie działa ESP. Jak wyłączę i włączę silnik mam spokój na 10 min ESP nie świeci i normalnie działa (sprawdzałem). Zauważyłem też, że przez te 10 min kiedy dzieła mi ESP do jego wyłączenia wystarczy przycisnąć przycisk ESP i się wyłączą, kiedyś trzeba było go chwilę przytrzymać aby się ESP wyłączyło.

Co to może być, czujnik świateł stop wymieniłem w serwisie Audi.

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów brak[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 14:26_________________________________________________Problem rozwiązany więc chyba warto napisać. Po podłączeniu do komputera pokazywało tylko błąd alternatora, ale ładowanie i wszystko było ok. Poprzedni mechanik olał totalnie problem. Na szczęście pojechałem do innego podłączył do kompa i też błąd alternatora. Chciał już mi wyciągać alternator do sprawdzenia a okazało się że jakiś kabelek był naderwany przy instalacji od alternatora, po zlutowaniu błąd alternatora zniknął, a ESP już się nie wyłącza. Dziwne połączenie problemu ESP z alternatorem więc chyba warto napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...