Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Błędy 11.3, 11,5, 11.7 Jak usunąć ?


rbs2360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniłem silniczek kalpy centralnej i mam takie błędy jak je usunąć ?

11.3 Potencjometr silnika klapy centralnej, czasem przerwa

11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, (*11.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę )

11.7 Klapa centralna, czasem blokowana

Pisze, że programowa czy podłącseie pod VAG i zresetowanie komputera (usunięcie błędów) rozwiąże sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, jezeli informacja mowi ze przeprogramowanie moze pomoc to widocznie tak jest i ja napewno bym sprobowal :D, ale nie wszstko da sie naprawic w taki sposob, usun bledy, potem zczytaj jeszcze raz i zobaczysz co masz do naprawy. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane : usunac programowo. czyli ja bym zrobil to vagiem, polaczyc sie z klimatoronikiem i nastepnie zczytac bledy usunac je a potem sprawdzic. jezeli to nie pomoze to trzeba by bylo sie dostac do tych silniczkow i zastosowac metode fizyczna :D Pozdrawia Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u gościa z VAGiem podłączył, usunął błędy dał nowe ustawienia. Silniczek normalnie pracował podczas programowania. Po wyłaczeniu zapłonu i właczeniu znowu wyskakuje ten sam błąd.Ale dalej jest ten sam błąd 11.5. Czyli dalej to samo a 70zł nie mam. Jak był uszkodzony potencjometr to by wyskoczył błąd mówiący o uszkodzeniu potencjometru. Silniczek normalnie chodzi jak sie podłącza 7V. I co tu robić ? Jeden plus tego wszystkiego że już jest tylko błąd 11.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...