Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wyciek spod dekielka Vacum.


seba8431

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zauważyłem wyciek ropy spod dekielka Vacum. Moja pompa ma oznaczenie ...209N. Chciałbym dowiedzieć się czy dekielek z uszczelka od pompy z oznaczeniem ...209A będzie pasował do mojej z literka N? Bo u mnie na dekielku uszczelka jest wypchana a dekielek wygięty i nie dolega do ścianki w pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecej pali samochod i ciezko pali czasem :kwasny: wg ETKI nie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pasowały te pompy, cyferka na końcu to jest tylko oznaczenie roku produkcji

różnica była też w uszczelce która jest między pompą a głowicą, w "A" była uszczelka gumowa, a w "N" prawdopodobnie masz taką czarną cieniutką blaszkę, nie mniej jednak te wszystkie pompy są zamienne.

W razie czego mam pompę vacum nie-cieknącą z pod dekla jakbyś chciał wymienić, (podobno nie ma dostępnej uszczelki pod dekiel-nie występuje jako część zamienna,) z tym że były jeszcze pompy firmy LUK i BOSCH, ja mam LUKa.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zestaw uszczelek do N 038 198 293 26 PLN a zas ta metalowa 038 145 215 26 PLN dla E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna z chęcią kopił bym taki zestaw,ale według Etki to taki zestaw jest do dekla(łapy) od strony silnka a nie dekielka obudowy. A mi właśnie cieknie z tego dekla obudowy na którym jest napis LUK.

andrewb25 mi właśnie chodzi o sam dekielek, czy da rade sam dekielek przełożyć ? Bo mogę mieć pompę LUK-a z literka "A" tylko ze jest uszkodzona po przez ułamane smigielko na wirniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał nieuszkodzoną sprawną i niecieknącą z literką "A" to mam taką.

oczywiście od strony silnika są dostępne te uszczelki, ale pod dekiel już nie występują jako część zamienna, tylko wtedy jako cała pompa, chyba że sobie "dorobisz" taką uszczelkę.

w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158041.0;highlight=zapowietrza

masz zdjęcie jakie występują części do pompy vacum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...