Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przedni zderzak wyrwalem zaczepy z belki


Robokop

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, opisze w skrócie przy parkowaniu najechalem na zbyt wysoki kraweznik i przy cofaniu zeskoczyl mi ze slizgow pozniej gdy go sciaglem okazalo sie ze to nie wszystko na belce wzmacanijacej sa takie lebki chocby zgrzane na cieplo i one mi wlasnie zeskoczyly z belki da sie to jakos naprawic czy tylko jakis spec by to potrafil ogarnac, ponizej foto o co mi dokladnie chodzi

POzdro

dsc01055b.th.jpg dsc01054g.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem to samo , i zrobiłem tak zdiołem wszystkie maskownice czyli te dwie małe boczne i tą długą środkową , potem wiertarką nawierciłem w miejscu starych kołków i skręciłem na śrubki M6 , podkładki i nakrętki samokontrujące żeby sie nie odkręcało od drgań . Po założeniu maskownic nic nie widać , trzyma sie już ponad 2 lata i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wlasnie o czyms takim myslalem, tylko nie bylem przekonany :kox: myslalem ze moze ktos mi wlasnie podsunie jakis pomysl, co prawda nie uda mi sie wszystkich srub chwycic bo mam troche zmodyfikowane kratki z halo ale reszta powinna sie udac bo widzialem wlasnie tam wneki pod kratka

dzieki za pomysl jutro sie za to wezme :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...