Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z wskaznikiem temp. płynu chłodniczego Pomocyyy


sumoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej audiczce wystapił duzy problem z wskaznikiem temperatury plynu problem jest nastepujacy ze po przekreceniu kluczyka i odpaleniu silniga gdy jest zimny zegar zaczyna mi sie od 110C a gdy sie zagrzeje dochodzi do max i wyskakuje kontrolka plynu chlodniczego ale po przejechaniu kilku kilometrow spada dalej do 110C, wymienilem juz dwa czujniki temp te na 4 piny z tlu glowicy i nic zero bledow na VAG-u wszystko pod wzgledem komputerowym jest ok czujnik , zegary OK a gdy sciagne wtyczke ta cztero pinowa z czujnika to wskazowka lezy na zerze normalnie pomocy bo nie mam juz sil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być uwalony procesor w liczniku, te liczniki to niewypał i padają seryjnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podjechać do elektronika który zajmuje się typowo układami elektronicznymi (np naprawą liczników, często te osoby co cofają mają o tym pojęcie), u mnie była spalona dioda za 3 zł i 30 zł robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki jak tlko znajde kogos takiego to odrazu pojade pozdrawiam i dzieki za pomoc :hi:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 01:02_________________________________________________a macie moze gdzies jakies fotki w ktorym miejscu znajduje sie ta dioda jak tak to prosil bym o podeslanie na e-maila [email protected] z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...