Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Smrodzik z klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale w b6 to kwestia odkresenia 5-ciu srubek, odpięcia wtyczki (czyli demontaż schowka) wyciagniecie zatyczki (korka) i wprowadzamy rurke z chemia bezposrednio na parownik.

I taki parownik potem jest oblepiony tą wyschniętą pianą,a czasem mogą się zatkać kanaliki.

Serwisy klimy sugerują demontaż parownika i wtedy jego porządne wyczyszczenie.

Opublikowano

Ale w b6 to kwestia odkresenia 5-ciu srubek, odpięcia wtyczki (czyli demontaż schowka) wyciagniecie zatyczki (korka) i wprowadzamy rurke z chemia bezposrednio na parownik.

I taki parownik potem jest oblepiony tą wyschniętą pianą,a czasem mogą się zatkać kanaliki.

Serwisy klimy sugerują demontaż parownika i wtedy jego porządne wyczyszczenie.

Jak zapodasz to >>> http://www.autokosmetyki.pl/w%C4%82%C5%BArth_serwisowy_preparat_do_dezynfekcji_klimatyzacji_z_sonda_dl_80_cm_ze_specjalna_dysza_rozpylajaca,p793.html to nie będzie nic oblepione itp. ... :cool1:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:49_________________________________________________

W żadnym wątku nie pisze jak rozwiązać taki problem raz na zawsze, a co do klimy to co 2 lata pełny przegląd, filtry regularnie wymieniane (kabinowy 2 razy do roku), zawsze przed końcem jazdy wyłączałem klimę i nawiew na full, przez 15 lat spokój tylko teraz coś zaczęło się dziać. Myślę że to nie jest wina dbania tylko jeszcze coś musi być na rzeczy tylko potrzebny ktoś kto wie co zrobić :gwizdanie:

Ja odgrzybiam ( sam ) dwa razy w roku ( wiosna i jesień ) i do tej pory nic nie czuć

Opublikowano

Panowie jedna rzecz skoro płacicie za odgrzybienie klimy z pełnym serwisem i zaczyna śmierdzieć po kilku dniach to wraca się na reklamację do gościa. Ja co roku sprawdzam klimę full serwis i co pół roku stosuje ten środek nigrin wcześniej wklejone zdjęcie przez kolegę środek działa rewelacyjnie. Co do wurtha do parownika u mnie po 2 dniach było to samo więc nie polecam dopiero nigrin załatwił sprawę :decayed:

Opublikowano

Polecam środek zapachowy do klimy firmy sonax robiłem u siebie i super efekt

Opublikowano

Polecam środek zapachowy do klimy firmy sonax robiłem u siebie i super efekt

I tym pozbyłeś się na jakiś czas skutku ale nie przyczyny :cool1: :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Ale w b6 to kwestia odkresenia 5-ciu srubek, odpięcia wtyczki (czyli demontaż schowka) wyciagniecie zatyczki (korka) i wprowadzamy rurke z chemia bezposrednio na parownik.

I taki parownik potem jest oblepiony tą wyschniętą pianą,a czasem mogą się zatkać kanaliki.

Serwisy klimy sugerują demontaż parownika i wtedy jego porządne wyczyszczenie.

Jak zapodasz to >>> http://www.autokosmetyki.pl/w%C4%82%C5%BArth_serwisowy_preparat_do_dezynfekcji_klimatyzacji_z_sonda_dl_80_cm_ze_specjalna_dysza_rozpylajaca,p793.html to nie będzie nic oblepione itp. ... :cool1:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:49_________________________________________________

W żadnym wątku nie pisze jak rozwiązać taki problem raz na zawsze, a co do klimy to co 2 lata pełny przegląd, filtry regularnie wymieniane (kabinowy 2 razy do roku), zawsze przed końcem jazdy wyłączałem klimę i nawiew na full, przez 15 lat spokój tylko teraz coś zaczęło się dziać. Myślę że to nie jest wina dbania tylko jeszcze coś musi być na rzeczy tylko potrzebny ktoś kto wie co zrobić :gwizdanie:

Ja odgrzybiam ( sam ) dwa razy w roku ( wiosna i jesień ) i do tej pory nic nie czuć

Zamówiłem tego Würth i zobaczymy :gwizdanie: Jak będzie git to :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.