Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z modulem komfortu


whiteonion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie czy ktoś z was zna/może polecić/zajmuje sie naprawa, diagnostyka modułów komfortu?

Poszukuje kogoś z warszawy lub okolic kto mógłby sie tym zając w niedawno zakupionym aucie.

Problem jest następujący: centralny zamek działa ale tylko przy używaniu kluczyka w drzwiach, na wciskanie przycisków na pilocie nie reaguje. Próby zakodowania kluczyka tez nie przyniosły skutku a sam pilot jest sprawny co było sprawdzane.

Auto było podłączane do kompa i wykazalo ze jest jakiś problem z modulem komfortu:

Pierwsza sprawa - błąd prawych tylnych drzwi, wyskakuje komunikat ze drzwi sie nie odryglowują mimo ze zamykają sie i otwierają bez problemów.

Druga sprawa to po sprawdzeniu na kompie wyszło ze moduł ma "zablokowany" kanał komunikacji z kluczykiem tak jakby cały czas przyjmował sygnał, a elektronik który sprawdzał co sie dzieje wogole nie mógł sie do niego podłączyć aby cokolwiek zmienić/ustawić.

z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tutaj kody błedów i uzupełnij dane o aucie bo nic o nim nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrego elektronika z Twoich okolić nasmaruj do domin79 on Ci na pewno pomoże :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wymień moduł na nowy, z reguły takie naprawy nie przynoszą niczego dobrego, poza tym nie masz pewności ze po naprawie moduł nie wygeneruje nowych błędów, ja na allegro kupiłem do swojego za 170 zł z końcówką "BD" (chyba najbogatsza wersja modułu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...