Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF] Nie działają kierunki podczas zamykania auta pilotem...


sajmon8526

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Własnie wracam z garazu i zauwazyłem ze zamykajac nie działały ni kierunki z tyłu tylko z przadu i po bokach.A jak pare razy zamknałem i otworzyłem auto to teraz mrugaja tylko przy otwieranie.A przy zamykaniu juz nie mrugaja ani te ani te.Dodam ze mam tylko centralny z pilota i zadnego alarmu wszystko fabryczne.Miał moze ktos taki problem i go rozwiazał?Wiem ze działały jeszcze dzis razo bo widziałem ale teraz juz nie.Macie jakies propozycje?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to zamień na próbę włącznik awaryjnych, może on nie daje 12v na żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie zabradzo.Ale wiesz ta usterka jakos szybko nastapiła bo wprowadziłem auto do garazu zamykam patrze a tylko przednie swiece potem otwieram i jest git i potem znów zamykam i znowuy tylko przednie mrugną a tylne nie,Pozamykałem i otwierałem ze 4 razy i tera zprzy zamykaniu wogóle nie działaja kierunki.Tylko jak otwieram to mrugaja:/o co tu chodzi hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mruganie kirunkami jest ten klawisz od awaryjnych, w nim jest przerywacz ale czaeim nie prałeś auta bo mozliwe że pompka centralnego zamokła. Jest pod schowkiem w bagażniku po prawej stronie i to ona daje impuls do przerywacza że mają mignąć kierunki. Zobacz jak kostki na pompce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje chlopaki za odpowiedzi.Poradziłem sobie juz z tym dziadostwem:)powodem była źle domknieta klapa bagaznika.Było tak ze jak zamknałem auto pilotem to sprawdzałem wszystkie drzwi a jak sie okazało to bagaznik dał sie otworzyc.Otworzyłem zamknałem ponownie klape i zamknałem pilotem i działa jak nalezy.:)głupie troche ale jednak.pozdrawiam mozna zamknac temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...