Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio DVD czy ktos takie posiada/ał (opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chodzi mi nawet konkretnie o te dwa modele ale radia podobne czyli (nie markowe, nie za 5000 zł) tylko takie zwykle DVD, LCD itd. Proszze o opinie posiadaczy i bylych posiadaczy:)

http://allegro.pl/item289780581_radio_dv35_3_5_dvd_divx_tv_mp3_sd_mmc_usb_dvd.html

http://allegro.pl/item290449752_radio_dvd_divx_mp3_mp4_tv_4_cale_lcd_bluetooth.html

Opublikowano

Pierwsze dwa dużo za małe,będziesz oglądał z nosem przy sprzęcie

Trzecia propozycja to medion czyli totalny szmelc

Moje zdanie :

Jeżeli stać Cię na tani sprzęt to kup coś w rodzaju tego mediona ale to tylko Twoja decyzja tylko pamietaj,że tanio u nas zazwyczaj wypadnie zdecydowanie drożej niz myslisz.

Pieniądze ( nie takie w końcu małe) wywalone w błoto

Nie mając pieniązków na zakup gotówkowy bardziej markowego sprzetu to albo bym zbierał albo kupił na raty ale na 100% nie wywalił bym kasy w coś takiego jak medion itp

Poczytaj sobie na Allegro komentarze użytkownika np sowex. Ta firma sprzedaje dużo medionów,tevionów i innych klonów

Wniosek:

Tylko markowy, cena w/g mozliwości, model/ marka w/g upodobań osobistych

Opublikowano
  • Autor

Tu nie chodzi o to ze niemam kasy na dobry sprzet. Bardzie w moim watku chodzilo mi o opinie na temat tego typu radii czyli jak dzialaja, czy niema z nimi wiekszych problemow itd. Ja osobiecie chce kupic jakiegos pionka albo jvc.

Opublikowano

Sprzet takich firm to wielka loteria.(może pracować poprawnie,ale nie polecam sprawdzać)

Jakość podzespołów mierna.

Kupiłem kiedys (świadomie zgadzając sie na taka jakość) mp3 do auta roboczego (tylko dałem 15e na niemieckiej giełdzie za nowe) podobnej firmy i tragedia.

Jakość dźwieku słabiutka,mp3 z poslizgiem pracuje tzn. nie tak, że przeskakuje na ryskach płyty tylko tak jakby sie laser ślizgal :) lub było przewijanie na podsłuchu.

Co dziwne płyty audio CD jeszcze gorzej :)

Radio można ocenić troszkę lepiej ale też zero rewelacji

Na tej giełdzie niemieckiej jest czasami od zatrzęsienia takich dvd o które pytasz. Wszystko jak nówki a sa to zwroty niezadowolonych klientów do sieci sklepowych. Nie to że uszkodzone ale zła jakość dźwięku,coś się zacina,przycina itp itd

Markety to przyjmuja a poźniej sprzedają jakiemuś Turkowi bez gwarancji jako złom. On to później na giełdach sprzedaje :)

Na moje "oko" 50% takiego sprzetu bedzie miało jakieś defekty w działaniu lub wykonaniu

Nie polecam ryzykować :)

PS

Dzisiaj tam jadę to jak chcesz to mogę Ci kupić duzo taniej (jeżeli będą) jakieś ale bez gwarancji poprawności działania

Opublikowano

Mam do czynienia na codzien ze sprzetem tego rodzaju, troszke lepszym i tym z najwyzszej polki oraz klientami i uzytkownikami takich sprzetow. Obawiam sie ze te 50% o ktorych wspomina jacekm sa mocno zanizone i usterkowosc produktow firm z tej polki powinna zblizac sie do 70%-80% w pierwszym roku uzytkowania.Na dluzsza mete zeby szczedzac na sprzecie elektronicznym trzeba byc bogatym.Z drugiej strony oferta bardziej renomowanych firm nie jest tez lekiem na cale zlo ale przynajmniej ryzyko usterki jest mniejsze, wykonanie, dzwiek i gwarancja na przyzwoitym poziomie.Proponuje posluchac rad kolegi ktorego juz wymienilem :)

Opublikowano

Podejrzewałem wyższy % uszkodzeń ale nie chciałem demonizować ani nie miałem też danych z pewnego źródła

Moim zdaniem i te "skromne" 50% wystarczy aby omijać taki sprzęt szerokim łukiem

  • 1 rok później...
Opublikowano

hej ja mam radyjko dvd mp3 i wszystko wsumie latwy montarz wszystko pasuje wyswietlacz 7cali ogolenie mega za 250euro

Opublikowano

no to fajnie ja mam clariona i nie oddam go nawet za tv 32" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.