Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Prośba o analizę logów Audi a4 b5 1995r. 90km 1Z .


lasken

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o analizę logów Audi a4 b5 1995r. 90km 1Z :

Oto link z diagnostyką w pliku: http://www28.zippyshare.com/v/74022242/file.html lub tutaj: http://w46.wrzuta.pl/plik/5RZFe5Q3wFk/logi_audi_a4_90km_1z_1995r_-_14maja_2011r

Proszę jeszcze o wyjaśnienie terminu co oznacza: Specified Start 2-3 gdyż ja mam całkiem inaczej oraz Actual Start 2 to 3 gdyż mam tak samo inne wartości. Przy dotknięciu pedału gazu auto raz mi szarpnie i przy puszczeniu pedału gazu tak samo. Czyli z pozycji zerowej jak dotknę gaz auto raz szarpnie lub puszcze całkowicie to tak samo raz szarpnie. Poduszki silnika sprawne, nie wiem jeszcze jak ze skrzynią biegów ale będe patrzył jeśli logi nie wykażą niczego dziwnego. Proszę jeszcze mi napisać jeśli byście byli tacy uprzejmi jak zwiększyć obroty silnika gdyż mam 861 a na Vagu za pomocą kabla już nie podciągnę więcej a chciałbym mieć z 900obrotów na biegu jałowym. Na forum nie ma nigdzie dokladnie sprecyzowane. Z góry serdeczne dzięki.

POZDRAWIAM Kamil :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w logi nie patrze bo trzeba sciagac itp, jest fajna strona od nich

co do obrotow to login 12233, adaptacja, drugi kanal i lecisz w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po co chcesz zwiększac obroty u ciebie ma być 861. Ja mam fabryczne nastawy i mam 861 na wolnych i nic nie szarpie.[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 12:53_________________________________________________Kolego zobacz sobie log 001 statyczny masz wartosc 7.8 do 8 a wiec masz bardzo mala dawke na biegu jalowym stad moze byc szarpanie. Trzeba by zwiekszyc dawke tak na 4 do 4,5 ale tego z kompa nie zrobisz za duza roznica musisz nastawnikiem na pompie to ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie juz Vagiem podciagnac juz na Vagu podciaglem na maksa i wyszlo wlasnie takie minimum bo Vag tez ma gorna granice.

w logi nie patrze bo trzeba sciagac itp, jest fajna strona od nich

co do obrotow to login 12233, adaptacja, drugi kanal i lecisz w gore

[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 13:18_________________________________________________Ustawialem dawke na nastawniku na najwieksza i najmniejsza na kazdej jest szarpanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw dawkę na 3.0 to auto zacznie jezdzic sensowniej,

do reszty nie ma co sie przyczepic,

co do szarpania, jednomas tak ma, jak luz jest na tarczy na sprezynach to szarpanie sie poteguje, luz miedzy mech roznicowym a kołem talerzowym też może być przyczyną,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...