Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] OPONY LETNIE


Wojtek żółty

Rekomendowane odpowiedzi

Rob a jak Toyo na deszczu, bo jedni mówią że dają radę, inni że jak na łyżwach.

A co do ścierania szybkiego to raczej nie ma co liczyć że starczą na dwa sezony ??

jak się ma Q to deszcz nie straszny :kox: ścierają się szybko, taki urok opon o bardzo dobrej przyczepności, ale przy moich przebiegach spokojnie mi starczą na cztery sezony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez powoli sie rozgladam za oponkami na lato i myslalem o michelin ale w babka w warsztacie (opony i felgi) powiedziala mi ze sa slabe na deszcz, a brigistone turanza wygral adac i poleca bo dobra na deszcz, i wolno sie sciera i nie zabkuje jak hydragrip(chyba ja wycofali), i tansza od michalkow (340 zl) w rozmiarze 195/65/15 a turanza 270 zl i jak bede kupowal to powalczymy jeszcze z cena. pytanie brzmi : jezdzil ktos niunia na nich, jak w zakretach, jak na deszczu, hamowanie, halas, jakies zuzycie, cokolwiek?

a i jeszcze jedno pytanko:

jaka moze byc roznica w spalaniu jesli zamiast na 195 bede smigal na 205 przy zachowaniu tego samego stylu jazdy oczywiscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wypadło jutro jechać mi w trasę, a w aucie które nabyłem niedawno opony są w kiepskim stanie... Muszę na szybko (jutro) kupić już chyba letnie gumy :decayed: wiem, wiem może jeszcze być śnieg itd. ale na miesiąc zimowych się nie opłaca kupować. Jakie oponki do 300 pln/szt polecicie? Opony 205/55/16

Te które ja wziąłem pod uwagę (możecie podać swoje propozycje)

EXCELLENCE - GOODYEAR

P6000 - PIRELLI

SP SPORT MAXX - DUNLOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak będę już kupował to nowe na dłużej starczą... tylko jakie kupić :) Tego sam nie wiem i liczę na was!

baloon.pl

tylko na ich stronie jest napisane że jutro nieczynne ale mam nadzieję że inne punkty otwarte będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...