Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z elektrycznymi szybami


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio naprawiałem mechanizm wycieraczek i postanowiłem również wyczyścić odpływy a podszybiu. W tym celu wyciągnąłem akumulator aby się do nich dostać. Po czyszczeniu założyłem aku i pojawiły się problemy. Najpierw nieprzerwanie świeciła mi się kontrolka esp i hamulca ręcznego więc stwierdziłem, że podjadę do diagnosty ale po odpaleniu i przejechaniu kilku metrów wszystko wróciło do normy i jest ok. Problem natomiast pojawił się z elektrycznymi szybami. Mechanizmy ogólnie działają ale żeby opuścić/ podnieść szybę do końca to trzeba ciągle trzymać wciśnięty przycisk. Nie działa również otwieranie ani domykanie szyb z kluczyka. O co może chodzić? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzeba szybki przyuczyć po odpięciu aku. Zrób tak: szyba zamknięta do końca naciśnij przycisk otwierania do max i trzymaj dopóki się szyba nie odsunie całkowicie następnie analogicznie z zasunięciem szyby i już będzie hulało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba tak aż kombinować wystarczy przytrzymać na zamkniętych szybach przyciski do zamknięcia i jak usłyszysz cyknięcie puszczasz i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...