Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] System Bose brakującje elementy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem A4 i jestem w trakcie ogarniania pewnych tematów i zastanawia mnie jedna rzecz. W bagażniku mam sub Bose jest wpięty w oryginalną wiązkę (czarna i brązowa kostka) ale nie mogę nigdzie namierzyć wzmacniacza. Wnioskuje że fabrycznie był zamontowany system Bose i kolega Niemiec od którego kupiłem auto pozwolił sobie zdemontować elementy nagłośnienia, gdyż w boczkach nie ma głośników Bose tylko zwykłe i nie ma wiązki do wzmacniacza.

Pytania mam takie:

- czy zestaw Bose z A6 będzie pasował do A4 (pytam bo mam na półce kompletny zestaw Bose z A6) ewentualnie czy mogę użyć samego wzmacniacza.

- czy zamiast głośników Bose można podpiąć jakieś inne, i jakie głośniki powinny być z przodu a jakie z tyłu (chodzi o średnice)

Kolejna kwestia jest taka, że nie będę miał ori radia tylko inne i czy taki zestaw Bose będzie z nim współdziałał ?

Pozdrawiam

PS. jeśli był poruszany podobny temat to proszę o link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karolp85

z tego co ja wiem są 4 głośniki ( 2 przód i 2 tył ) średnicy 160mm, co do podłączenia aftermarketowych głośników to jest tak że BOSE zastosowało adaptery ( plastikowe krążki ) tak ponawiercane i z bolcem że nie ma opcji zamontowac innycg głośników, no chyba że ponawiercasz otwory w nowych głośnikach i troche porzeżbisz :)

ja tez mam dwie kostki w bagażniku brązowa i czarna/fiolet, sprzedający takie rzeczy koleś na allegro ( tzn suby do audi itd ) mówił że tam jest jakas jedna duża kostka na 25 pin chyba i tez nie bardzo wiem do czego sa te dwie kostki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

moze to tobie trochę pomoże

http://www.bose.de/DE/de/automotive-systems/automotive-systems/previous-models/audi.jsp

Sam czekam na suba. Mam w tej chwili 6 głosników radio concert 1 z wymienionym prockiem i jeśli wszystko będzie git to tylko montaż suba przestawienie vagiem audio na bose i banan na gebie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustalić że poliftowy sub Bose jest ze wzmacniaczem, także teraz mam pytanie jakie głośniki - niefabryczne - można podłączyć pod ten subwoofer. Audiofilem nie jestem chodzi o to żeby po prostu w miarę grało.

Sub i instalacja jest fabrycznie w aucie tylko zostało podpiąć głośniki. Jeszcze jeden temat, żeby to zagrało na niefabrycznym radiu potrzeby jest moduł dostępny na allegro ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...